Wpis z mikrobloga

@harrame: Co innego zbierać na kogoś, bo przydarzyła mu się losowa sytuacja, a co innego zbierać na kogoś, kto zadłużył się na 300 000 zł. Przegrywy z depresją bez znajomych rodziny i perspektyw #!$%@? codzinnie do kołchozu na 6 rano #!$%@?ć na magazynie i oni mają wpłacić ziomkowi, ktory w rok na youtubie zarobil wiecej niz oni w 5 lat - nie na terapię i nie na pomoc, tylko na spłatę
@grzegorzo @kwasiu23 @REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
Nie wiem jak on mógł przejść kilkanaście terapii, skoro jedna terapia trwa z kilka lat. Mi również pomogła, ale najlepsze efekty dała terapia grupowa, która była jakby kontynuacją mojej indywidualnej. Więc zliczam to jako jedną terapie. Ogólnie moim osobistym zdaniem taka indywidualna terapia po roku , półtora to już mało co daje. Bo nie ma już żadnych nowych wątków, czy nowej perspektywy i moim zdaniem robi się z tego
@Wap30:

nie zesrajta się, bo nie macie pojęcia ilu osobom możecie zaszkodzić takim cynizmem. Żebyście jeszcze jakąkolwiek alternatywę proponowali, ale nie - beznadzieja i koniec, nie probuj terapii bo to frajerstwo.


No ja się słuchałem takich jak, nic to nie pomogło i okazały to się jeszcze dodatkowo kocopoły, bo terapeuta sam przyznał, że na mój problem terapia nie może się zająć. To niezła alternatywa, stracony hajs i czas.

Ravgor miał dwubiegunówkę.
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: każdy dobry psychiatra/terapeuta potrafi przyznać że nie dla każdego da się pomóc. Niestety niektórzy mają już tak zryty mózg,że jedynie silnymi lekami można ich podtrzymywać przy życiu jak "warzywa". A jak ktoś mówi,że jest inaczej i każdemu da się pomóc to po prostu kłamie,ewentualnie tak naiwnie w to wierzy.