Wpis z mikrobloga

@lubienarzekac: Dlatego jak ktoś ogarnął to pracuje zdalnie, elastyczne godziny pracy, na 8h może 2-3h roboty i w takim układzie można żyć. Ja nawet nie czuję, że pracuję. Wstaję o której chcę, w czasie roboty wychodzę z psem, idę na zakupy, jak mam ochotę na piwko to walę śmiało. A jak se pomyślę że są osoby co jebią 12h + 2h na dojazdy, 6 dni w tygodniu i zarabiają mniej ode
  • Odpowiedz
@kexus512: no jasne, pracuje z ludźmi ponad 40+ i u nich obowiązuje kult pracy, nawet gdy zarząd daje nierealne w czasie zadanie to zapieprzają ile wlezie "bo kierownik będzie zły"
  • Odpowiedz
@lubienarzekac: owszem ale za coś trzeba żyć
Dlatego prawdziwymi wygranymi są ludzie którzy robią to co lubią
Znajda się ludzie którzy by mi powiedzieli „aae #!$%@? jeśli zaczniesz zarabiać na graniu w gry to po czasie będą cie męczyć bo to będzie twoja praca”. #!$%@? prawda to jest i wyparcie ludzi którzy wiedza ze wiecznie będą tyrać na najniższym szczeblu
  • Odpowiedz
@kexus512: adminem apki jestem, studia #!$%@? bo pod nauczyciela infy/techniki. 4 lata temu zacząłem staż pracy, na początku na helpdesku za praktycznie minimalną. Stopniowo przeskakiwałem po firmach jak ktoś oferował coś lepszego
  • Odpowiedz
@JedenRabinPowieTak:

do pracy nikt nie zmusza, ludzie idą do pracy bo chcą mieć pieniądze na swoje wydatki


Bardzo często jest tak, że ludzie są zmuszeni do pracy przez swoich rodziców którzy nie mogą/nie chcą spełnić przez nich stworzonych potrzeb swoich dzieci.
  • Odpowiedz