Wpis z mikrobloga

Spędziłem wczoraj 2 godziny w centrum Warszawy. Dosłownie 80% żeńskiej populacji wygląda jak ćpunki które wypełzły ze skłotu żeby coś zarobić. W wolnych chwilach szabrują kontenery PCK, dokonują amatorskich aborcji i robią sobie tatuaże igłą od strzykawki po heroinie xD Jeżeli trafi się jakaś nieulana w zwykłej sukience to automatycznie jest w top 10. Przecież to wygląda jak armia npc programowanych przez tiktoka i instagram. Noszenie starych za dużych łachów wygląda po prostu źle i komicznie.

#p0lka #modadamska #rozowepaski
  • 90
@okcydencik: a może ja powiem co widzę w Polsce? Ulane czerwone twarze facetów piwne bebechy smród z buzi zakola niski wzrost i ubiór Janusza 40 letniego u młodych facetów
Od kilku lat mieszkam na zachodzie i jak wracam do Polski to mi gałki oczne wykręca jak dużo brzydkich facetów jest w tym kraju
Co najgorsze ładnych kobiet jest mega dużo a jakichś nie wydarzonych facetów full
@Dominikjagoda: moda. Jak ktoś podąża za nią to znaczy że nie ma własnego gustu. Mam taką jedną typiarę w pracy. Brwi rozczesane do góry, ciuchy jakby od ojca dostała i oczywiście kłaki yezzy czy coś takiego. A co najlepsze wygląda w tym tak źle że aż aseksualnie a jest bardzo atrakcyjna o ile ubierze się normalnie
@The13: innych lumpow czyli przeciętnego tubylca? Ja będąc na zachodzie w 10 minut na ulicy widzę tyle przystojniakow co w Polsce przez cały tydzień, tu nie chodzi o ubiór a geny , w Niemczech Holandii to masz pełno rasowych modeli na ulicach , A Polsce to brak słów na komentarz nawet grube misie z włosami zaczesanymi na własny pot albo patyczaki takie za nawinac ich na sznurek i latwiec zrobić
a ja sobie wyobrażam jak to musi wyglądać z boku jakaś laska chilluje ma wszystko w dupie a jakiś creep z notatnikiem zapisuję co mu się nie podoba i robi pod siebie

Wracaj do piwnicy jesteś nie przystosowany do życia z ludźmi

@Linnior88: przecież między innymi ocenianie innych po wyglądzie to ważna część rzutująca na interakcje społeczne, a wygląd jest istotnym elementem wstępnej oceny, która ma wpływ na dalsze poznawanie kogoś.
postepowa i mieszka na zachodzie. Zmień obywatelstwo jak Cię tak Polacy już klują w oczy. Op nie wymienił ani jednej rzeczy która od kobiet nie jest zależna. Ty taka postępowa kobieta z zachodu, a nie potrafisz zrozumieć że wzrost i zakola nie są zależne od facetow? Postęp Ci dupą wychodzi. Nikt za Tobą nie będzie płakać. Gratuluję obrończyni uciśnionych. ^^

Nie ma jak spruć się że komuś się nie podoba moda i