Wpis z mikrobloga

Spędziłem wczoraj 2 godziny w centrum Warszawy. Dosłownie 80% żeńskiej populacji wygląda jak ćpunki które wypełzły ze skłotu żeby coś zarobić. W wolnych chwilach szabrują kontenery PCK, dokonują amatorskich aborcji i robią sobie tatuaże igłą od strzykawki po heroinie xD Jeżeli trafi się jakaś nieulana w zwykłej sukience to automatycznie jest w top 10. Przecież to wygląda jak armia npc programowanych przez tiktoka i instagram. Noszenie starych za dużych łachów wygląda po prostu źle i komicznie.

#p0lka #modadamska #rozowepaski
  • 90
@niochland: No widzę że nadal nie rozumiesz napisałem że jest atrakcyjna a pomimo tego że podąża za modą wygląda słabo, pospolicie jak połowa młodych dziewczyn teraz. A wiesz wygląd to niestety jej jedyna karta przetargowa bo w głowie wiele nie ma.
@niochland: No czego nawet nie robi bo połowę czasu spędza na papierosie, słuchaj jesteśmy na innych działach więc ją widuję sporadycznie po prostu kwestia jest taka że irytuje mnie taki ubiór A już tym bardziej takie gówniane kapcie. Trzy lata temu nie trawiłem takich klapek z futrem które też były modne I jak za dwa lata będą jakieś gówniane buty to też będę je krytykować. Ale faktycznie masz rację trzeba byo
@Dominikjagoda: Mój dzisiejszy experience w poznaniu i ja pierdzielę jaki syf ludzie jak wy tak możecie żyć, wszędzie walają się kiepy i butelki po procentach, zużyte strzykawki i sreberka, zarzygane wszystkie kąty, jakaś zaschnięta krew, walające się skórki od bananów i odpady, worki ze śmieciami jeden na drugim, widok na smutne miasto smutnych ludzi, brudne wszystko i nie myte chyba od roku czasu, syf bieda i ubóstwo! A nawet z pokoju
a ja sobie wyobrażam jak to musi wyglądać z boku jakaś laska chilluje ma wszystko w dupie a jakiś creep z notatnikiem zapisuję co mu się nie podoba i robi pod siebie


@Linnior88: Nie trzeba być creepem z notatnikiem, to się rzuca w oczy od razu xD Dziękuję bogu, że moje pokolenie ominęła ta moda na ciuchy z PCK i zagryzanie mefedronu xanaxem.