Wpis z mikrobloga

Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z np. Burger Kinga jak tutaj to mówi "nie" bo nie chce robić facetowi kłopotu i wyjść na roszczeniową, ale jeśli on o niej pomyśli i kupi tego dodatkowego burgera dla niej to będzie jej miło?

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #pytaniedoniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: temp_file668611886817372019
  • 93
@WielkiNos jesteś kobietą to mi to wytłumacz. Idę z żoną i dziećmi do restauracji. Ja wiem co chcę, dzieci wiedzą co chcą, każdy bierze coś do picia. Żona na ostatni moment bierze coś czego nie chce, udaje że nie jest spragniona a na koniec wypija moje picie i podżera mój obiad. Za każdym #!$%@? razem
jesteś kobietą to mi to wytłumacz. Idę z żoną i dziećmi do restauracji. Ja wiem co chcę, dzieci wiedzą co chcą, każdy bierze coś do picia. Żona na ostatni moment bierze coś czego nie chce, udaje że nie jest spragniona a na koniec wypija moje picie i podżera mój obiad. Za każdym #!$%@? razem


@R2D2_z_Sosnowca Żona dba o siebie? O figurę? Jeśli tak to po prostu przegrywa w myślach batalię ze swoją
@WielkiNos: to jest kura dramat, jak kupuję sobie coś do jedzenia, to w głowie mam że chce to zjeść w takiej ilości w jakiej kupiłem, przyjdzie taka i ci bez pytania wpierli połowę, po tym jak wcześniej mimo kilkukrotnych pytań zapierała się że nie chce; aż nerwa złapałem, totalny brak szacunku dla cudzej własności w związkach też jest standardem...