Wpis z mikrobloga

Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z np. Burger Kinga jak tutaj to mówi "nie" bo nie chce robić facetowi kłopotu i wyjść na roszczeniową, ale jeśli on o niej pomyśli i kupi tego dodatkowego burgera dla niej to będzie jej miło?

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #pytaniedoniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: temp_file668611886817372019
  • 93
Czemu facetom tak trudno zrozumieć


@WielkiNos: Bo facet z reguły prosto myśli. Powiesz mi raz nie, to dla mnie znaczy nie. Dlatego wielu z nas nie rozumie bab, bo masz się domyślać, zapytać raz, zapytać milion razy, zapytać jej matkę, jej koleżanki, a ostatecznie i tak będzie awantura o byle gówno.

Z psem już się łatwiej rozmawia, bo nigdy nie #!$%@? głupot w zależności od humoru, nie obraża się i jasno
@WielkiNos: kiedyś kupiłem dwa batoniki, dla siebie i dla mojej. Swojego zostawiłem, ona swój przydział zjadła. Następnego dnia zjadła mojego więc kazałem jej odkupić. Odkupiła mi batonika. Za dwa dni chcę go zjeść więc sięgam do szafki a wtedy ona mnie przeprasza bo zjadła batonika którego odkupiła mi z powodu tego że zjadła poprzedniego. Zapytana dlaczego powiedziała że normalnie nie je batoników ale jak już był to kusił.
„domyśl się” zawsze się źle kończy.


@Keris:
Ale to łatwo przewidzieć :).
Jak kobieta używa "domyśl się" i czegoś chce to znaczy "tak".
Jak kobieta używa "domyśl się" a ty czegoś chcesz to znaczy "nie".
@WielkiNos: Kiedy zrozumiesz, że facet działa zadaniowo to twój świat stanie się lepszy.

Chcesz burgera? Tak. Po temacie.

Chcesz burgera? Nie.
Kupie jej burgera, bo pewnie teraz chce. Hmmm, a może chce jednak frytki? W sumie może i cole jakąś.

Przychodzisz.
Po co to kupiłeś? Mówiłam, że nic nie chcę.

Przecież to tak nielogiczne i nieżyciowe jest.
@WielkiNos: ale co ty porównujesz zrobić komuś niespodziankę a kupić komuś daną rzecz mimo że ta osoba jej nie chciała? To może pokażę ci to w kobiecy sposób, gdybym był z różową na zakupach i zapytał się czy dana sukienka jej się podoba a ona powiedziałaby że nie, po czym bym ją jej kupił na urodziny to zrobiłbym dobrze?
@WielkiNos: a Ty masz #!$%@? 10lat? Miał kupić cos co pozniej pewnie by sie zmarnowało bo ksiezniczka by powiedziala ze przeciez mowilam ze nie chce jprdl polki to naprawde ameby
czy ty jesteś normalna? nie umiesz odpowiadać na pytania? facet zadaje pytanie i oczekuje odpowiedzi, logicznej, krótkiej, konkretnej, jak będziesz kłamać w tak prostych sprawach to nie zdziw się później.
@enron: tez racja, swoją droga zawsze mnie zastanawia w jaki sposob ta sieciówka się utrzymuje no przynajmniej w Europie
Gdziekolwiek bym nie był gdzie jest jakiś punkt gastro (przy autostradzie czy jakimś centrum handlowym) to zawsze mcdonalds pełny, kfc pełne a w Burger Kingu pojedyncze osoby xD