Wpis z mikrobloga

Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z np. Burger Kinga jak tutaj to mówi "nie" bo nie chce robić facetowi kłopotu i wyjść na roszczeniową, ale jeśli on o niej pomyśli i kupi tego dodatkowego burgera dla niej to będzie jej miło?

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #pytaniedoniebieskichpaskow
Pobierz WielkiNos - Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z ...
źródło: temp_file668611886817372019
  • 93
Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z np. Burger Kinga jak tutaj to mówi "nie" bo nie chce robić facetowi kłopotu i wyjść na roszczeniową, ale jeśli on o niej pomyśli i kupi tego dodatkowego burgera dla niej to będzie jej miło?


@WielkiNos: bo potem są zjeby a po co to kupiłeś, dupa mi rośnie itp.
@WielkiNos: Jasne, nagły namysł i pomysł na jakąś niespodziankę się zdarza, ale nie ma to zastosowania w przypadku odmowy na propozycję :D Czyli, a wezmę ją do mc i się zatrzymam, sam też jestem głodny, propozycja, odmowa. Brak profitu
@WielkiNos: Co innego robienie miłej niespodzianki, a co innego gdy idziesz do maka, pytasz czy coś chce x3, wracasz z porcją dla siebie, a tu pretensje, że nic nie kupił albo że nie pomyślał, że nagle się odmieni. Nie lubię wyrzucać jedzenia, jakbym miał kupić coś ekstra bo może akurat się zachce pannie to też kiepsko, a sam bym nie jadł bo pilnuję w miarę kalorii.
ale jak się dla was coś miłego zrobi to to was kręci. Wiem, bo wykopki się strasznie kiedyś podjarały jak kupiłam facetowi dowcipy o murzynach za 5 zł, bo kiedyś wspominał, że jak był mały to widział w kiosku na Mazurach. Był wpis o tym. Po prostu nagle przychodzi taka inspiracja i potrzeba żeby dla kogoś coś miłego zrobić i pokazać że się słucha, nie chodzi o domyślanie się.


@WielkiNos Tyle, ze
@WielkiNos: Bo w języku, którym się porozumiewamy "nie" oznacza "nie", a nie "tak". Nikt nie umie czytać w myślach królewnie, która nie potrafi komunikować się w sposób ogólnie przyjęty w naszej cywilizacji od setek tysięcy lat.
@WielkiNos: komuś sie chyba komunikcja z odważnikiem pomyliła. Lol mówi, ze nie che niz z BK, a pozniej jednak, ze chce, a może obrazis sie, że kupił, bo uznał cie za grubasa, bo sie odzywiasz w BK? XD Z reszta... #domyslsie
@WielkiNos bo jesteście głupie i dla nas komunikacja jest prosta

chcesz coś - tak, nie
nie chcesz to nie dostaniesz
chcesz to dostaniesz

proste

jakby nie pytał to co innego
a jak nie chcecie robić kłopotu to #!$%@? sama mimo że jestem po drodze dlatego pytam
@WielkiNos

@Vidan Zrobiłam kiedyś wpis, że kupiłam facetowi dowcipy o murzynach za 5 zł bo kiedyś wspominał, że widział w kiosku jak był mały. Dostałam komentarze jakie to wielkie wow i że taka różowa to skarb także chyba panowie też czasem lubią kiedy kobieta o nich myśli. Ale mi to nie przeszkadza i nie uważam, że to jakaś męska wada, raczej normalne.


Dzwoniłaś wtedy do niebieskiego, że idziesz do kiosku i jak
@WielkiNos: Burger king chyba najmniej smaczny fast food jaki do tej pory jadłem


@RudyZibi: dla mnie zakup w burger kingu to zawsze więcej kombinowania - mają #!$%@? tych różnych kanapek, promocji, nie idzie się w tym cholerstwie połapać i w końcu muszę wziąć coś losowego i nigdy nie pamiętam potem co brałem i co mi smakowało. Gdy mam wybór, biorę więc raczej KFC albo wieśmaka ¯\(ツ)/¯
Pobierz enron - >@WielkiNos: Burger king chyba najmniej smaczny fast food jaki do tej pory ja...
źródło: 6a3252d85f4c7dc16ad80f2b9b770bd7