Wpis z mikrobloga

Nawet był kiedyś taki wpis na mirko, że facet się spytał czy kupić kobiecie jej ulubionego rogala jak wychodził z psem. Nie chciała. Kupił i się cieszyła i zjadła. To zwyczajnie miłe i tyle.


@WielkiNos: czy to tak samo działa z ruchaniem?

- chcesz bara-bara?

- nie

>mąż i tak wsadził a ona się cieszyła<
  • Odpowiedz
  • 7
@WielkiNos

>a przed chwilą czytałem, że kobiety nie lubią niespodzianek ()


@gomjeden ja bardzo lubię.


Takie życie kiedy facet nigdy nie zrobi dla ciebie sam z siebie, spontanicznie czegoś miłego, nie sprawi jakiejś niespodzianki, o wszystko musisz prosić i każdą potrzebę komunikować jest trochę smutne. Jaki jest fun w mówieniu: słuchaj fajnie gdybyś mi zerwał kwiatka z łąki i on idzie to robi.


W poacie jest
bn1776 - @WielkiNos
>a przed chwilą czytałem, że kobiety nie lubią niespodzianek 乁(⫑ᴥ...
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Problem w kobietach jest taki że wymagają ciągłej atencji. Nie powiedzą ci wprost że coś chcą dlatego bo czują satysfakcję jak ktoś ciągle o nich myśli. Jeżeli kupię ci tego burgera to nie będziesz cieszyła się z niego tylko z samego faktu że darzyłem cię atencją i myślałem o tobie stojąc w kolejce w fastfoodzie. Taki jest wasz problem wasza ciągła potrzeba atencji nawet w tak prozaicznych i głupich codziennych
  • Odpowiedz
  • 15
@WielkiNos: a co w sytuacji, gdy powiesz nie i naprawdę nie chcesz nic jeść? Takie zachowanie sprawia, że jedyny dialog z kobietą to "brak dialogu", bo czego by się nie zrobiło to będzie źle
  • Odpowiedz
  • 0
a skąd miał wiedzieć, że ktoś chce niespodziankę jak mu nie powiedziała? Nasze mózgi tak nie działają, nie posiadamy zaimplementowanej takiej funkcji jak domysl_sie();


@fff112 ale jak się dla was coś miłego zrobi to to was kręci. Wiem, bo wykopki się strasznie kiedyś podjarały jak kupiłam facetowi dowcipy o murzynach za 5 zł, bo kiedyś wspominał, że jak był mały to widział w kiosku na Mazurach. Był wpis o tym. Po prostu
  • Odpowiedz
@WielkiNos bo jeśli ktoś cię pyta czy chcesz coś z jakiegoś konkretnego sklepu to znaczy, że jedzie właśnie do tego sklepu i nie będzie to dla niego problem jeśli kupi coś jeszcze. Dlatego też pyta. Nie róbcie #!$%@? z logiki.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ależ uparty trolling ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzidzia sama nie wie czego chce więc trzeba brać, a potem się najwyżej wywali żarcie do kibla. Doceniam starania ale może znajdź inny wektor ataku, bo zaraz ktoś w to uwierzy i będzie jedzenie marnował
  • Odpowiedz
  • 8
@WielkiNos bo relacja nie powinna być żadnym polem minowym, a usprawiedliwianie się płcią jest po prostu niedojrzałe w tym przypadku. Jak ktoś mówi, że nie chce to ma to oznaczać, że nie chce i nie być żadnym #!$%@? testem relacji.
  • Odpowiedz
  • 0
Problem w kobietach jest taki że wymagają ciągłej atencji. Nie powiedzą ci wprost że coś chcą dlatego bo czują satysfakcję jak ktoś ciągle o nich myśli. Jeżeli kupię ci tego burgera to nie będziesz cieszyła się z niego tylko z samego faktu że darzyłem cię atencją i myślałem o tobie stojąc w kolejce w fastfoodzie.


@Vidan Zrobiłam kiedyś wpis, że kupiłam facetowi dowcipy o murzynach za 5 zł bo kiedyś wspominał, że
  • Odpowiedz
Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z np. Burger Kinga jak tutaj to mówi "nie" bo nie chce robić facetowi kłopotu i wyjść na roszczeniową


@WielkiNos: bo to nie jest roszczeniowa postawa.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja tego nie popieram bo potem trzeba żyć w nerwicy czy trzeba coś kupić dla partnera czy można wyluzować. Chcesz coś to mówisz proste. Chyba że partnerka nie wie że idziesz do sklepu np do cukierni no to miło zrobić niespodziankę ale ta opcja nie dotyczy treści posta.
  • Odpowiedz
  • 22
@WielkiNos Mylisz dwa pojęcia i dwie sytuacje. Spontanicznie prezenty, niespodzianki i myślenie o sobie na wzajem są super i nikt tego nie kwestionuje, ale #!$%@? jak się zamawia jedzenie i ktoś mówi nie, to się szanuje jego zdanie i zachowuje dorośle i nie zamawia, no #!$%@? jakby moja narzeczona miała taki gadzi mózg, to chyba bym się pochlastał
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Kobiety chcą często zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli w tym wypadku nie zjeść burgera bo dieta, ale spróbować od faceta. Generalnie to kobiety uwielbiają okłamywać same siebie i toczyć z sobą przeróżne gierki. Dla faceta najzdrowiej w to nie wnikać.
  • Odpowiedz
  • 8
@WielkiNos
Czy lubisz jak ktoś Cię okłamuje?
Czy lubisz gdy ktoś wyjada Ci z miski?
Czy lubisz marnować jedzenie/jeść odgrzewane fast foody?

Gesty romantyczne są romantyczne wtedy, gdy nie są wymuszone.

Teraz pytanie, dlaczego kobiety robią coś co wywołuje u mężczyzn frustrację i uważają, że jest to ok i to oni powinni się przyzwyczaić, a nie one postarać się poprawić swoje zachowanie?
  • Odpowiedz