Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie czy wynajmuje się do ślubu samochody coupe ? Niedługo pożyczam znajomym na zasadzie pan młody prowadzi, panna młoda z boku. Nie wyobrażam sobie innej opcji w przypadku coupe. Powiedzmy że u znajomych będzie to fajnie wyglądać i chciałbym auto ogłosić pod wynajem. Czy takie coś ma jakąś praktykę że oddajemy auto bez kierowcy ? Jak to dobrze rozwiązać umownie i czy to w ogóle ma sens ? #motoryzacja #wesele #slub
  • 7
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: Spotkałem się z tym, mój kuzyn tak jechał do ślubu. Zależy jak to można ubezpieczyć. Wiadomo, ludzie są różni. Fura trafi w niepowołane ręce i problem gotowy. Nie ma to jak mieć los swojej własności w swoich rękach. Z drugiej strony, wypożyczalnie aut też działają na jakieś zasadzie. Jakbym miał taką furę, która nadawałaby się na wynajem, głównie na ślub, o pogadałabym z radcą prawnym o umowie cywilnej, jaka należy
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: a świadkowie pchają ten wózek, czy nie jadą z młodą parą?
Ja kiedyś świadkiem byłem to normalnie w rojs rojsie sobie elegancko jechałem
z fartem
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis: w sumie dobre pytanie, u mnie kierowca był świadek ale świadkowa z nami na bank nie jechała. A świadek (szwagier) był kierowcą bo auto nie było wypożyczane tylko jakby z rodziny. Mnie kolega spytał, zgodziłem się i uważam że to spoko opcja że Pan młody i pani młoda będą jechać sami. Ale wiadomo to znajomi u których z resztą będziemy się bawić. Moje całe zapytanie w sumie dotyczyło tego czy
  • Odpowiedz
  • 0
@malin90: dziękuję za odpowiedź. wiadomo że pierw bym się udał gdzieś po wzór umowy. Ale bardziej chodziło mi o to czy jednak ludzie nie woła jednak mieć tego szofera i spokój, bo to jednak stres i nie każdemu się uśmiecha jeszcze kierować na salę. Teoretycznie jak patrzyłem to jakieś oferty takiego auta jak moje znalazłem z kierowcą ale w coupe cały efekt psuje to składanie foteli i wypuszczanie przednimi drzwiami. Tak
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: no jak wybierają copupe to nie chcą mieś przecież szofera,

a wynajem jak wynajem, setki? wypożyczalni działa i pewnie każda wypożyczy auto do ślubu,
jak boisz się o auto to po prostu to nie biznes dla Ciebie bo stres Cię zje,
a wypożyczalnie mają całą flotę, pełnie AC i nie będą długo płakać jak ktoś im auto skasuje

pan młody golnie setke przed kościołem

trochę patola ;]
  • Odpowiedz