Wpis z mikrobloga

@Duszeczek bardzo dobrze napisane. W obecnych czasach każde małe uczucie zazdrości, podejrzliwości jest uznawane za toksyczne gdzie wg mnie świadczy to o tym że osobie zależy.

Facet dał jej pretekst na ładne odejście. Rozwiązał jej problem. Kobieta której zależy chciałaby się dogadać, zrozumieć. Miałem tak z eks.

Należy trzymać własne granice i swoje uczucia. Gdyby się nie odezwał w tym temacie - zgniłby id środka.

Op - zapraszamy na siłownię. Znajdziesz lepszą,
Co tu dużo opowiadać kilka dni temu przyłapałem rozowa ze pisze z typem z pracy i nic mi nie powiedziała oczywiście pisali jakieś zwyczajne bzdury zadne zdrady ale ja jestem zazdrosnikiem(tak juz mam próbuje to zmienić ale ciężko) stwierdziła w związku z ta akcja ze musi to przemyśleć i tak oto dzisiaj po skończonej pracy napisała mi ze widzi ze się staram ale Ona nie widzi sensu tego ciągnąć


@SwiatWedlugAndrzeja: nie
@nie_programista_20k: Tak wziąć i wyrwać..ehh... Mało uwagi, więc musiałam się #!$%@?ć. Debilizm.
Dzieciaków szkoda, bo jak baba usprawiedliwia #!$%@? się i zwala winę na chłopa to ciekawe czy nie zacznie czegoś odpiedzielać z dzieciakami. Oby nie.
@SwiatWedlugAndrzeja: wiecie co, wszystko fajnie i może jest tak, jak mówi wykop po jednostronnym opisie sytuacji, ale patrząc po komentarzach OPa, to
- NIE ZNAMY treści tych rozmów, a sam OP twierdzi, że to nic takiego
- "jestem zazdrośnikiem"
- jego reakcją na problemy jest położenie się w łóżku i milczące patrzenie w sufit, zachowania pasywno-agresywne, które po dłuższym czasie są cholernie męczące
- OP dalej przyznaje, że "po odcięciu toksycznych
- NIE ZNAMY treści tych rozmów, a sam OP twierdzi, że to nic takiego

- "jestem zazdrośnikiem"

- jego reakcją na problemy jest położenie się w łóżku i milczące patrzenie w sufit, zachowania pasywno-agresywne, które po dłuższym czasie są cholernie męczące

- OP dalej przyznaje, że "po odcięciu toksycznych znajomych" nikt mu już w życiu nie zostal, więc to może z nim jest jakiś problem?


@BarkaMleczna:
1. Ja również nie znam