Wpis z mikrobloga

To napisał OP


@Ucho1899: bo op tak samo jak ty, jest mało kumaty i nie wie, że istnieje takie coś jak zdrada emocjonalna, która jest oficialnie w słowniku języka Polskiego, no ale ok. Elo.
  • Odpowiedz
@zapster Problemem jest to, że nie widać mediacyjnej polemiki, a coś co coraz bardziej przypomina wojnę płci. W pierwszej kolejności wypadałoby zadbać o podłoże psychiczne, ale nie w Polsce takie cuda.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo ja tam widzę problem gdzie indziej, uwypuklają to doskonale ludzie ze wschodu

kobiety roszczeniowe, nadające ton
mężczyźni bez żadnej roli z wyjątkiem dawcy dóbr materialnych

a wynika to z różnego traktowania chłopców i dziewczynek w czasie ich dzieciństwa
  • Odpowiedz
@SwiatWedlugAndrzeja: good luck with that.. dla facetów po 30tce jest koniec. Chyba że jesteś bogaty i jakąś materilistkę przyciągniesz która szybko kopnie cię w dupe i wywali jak śmiecie jak kasy nie będzie.
  • Odpowiedz
@juda-goldbergstein: aż tak mnie to nie rusza. Ba, nawet życzę jej jak najlepiej. Niech będzie szczęśliwa, ze mną nie potrafiła to niech chociaż z kimś innym.

Szkoda tylko, że jako facet, jeśli nie jest się kimś ponadprzeciętnym (bogatym, przystojnym, pewnym siebie) to ciężko wrócić do obiegu, a jako babka powrót na rynek jest znacznie, znacznie łatwiejszy. Ex zdaje się że już po pół roku kogoś znalazła.
Zresztą, ja wiem co jej
  • Odpowiedz
Jeszcze kończenie związku SMSem xd eh ludzie


@dbcoop: Racja, od kiedy jest gg/messenger pisanie smsa to marnowanie hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz