Wpis z mikrobloga

@SwiatWedlugAndrzeja: 4 lata temu różowa wyznawała mi miłość na Mirko przed publicznością (mam nawet screen xD), później zrobiła to samo co twoja, a jeszcze wcześniej #!$%@?ła się ze współlokatorem. Większość bab ma ten sam skrypt niestety. Wtedy też myślałem, że to koniec świata, a dzisiaj leci drugi rok jak jestem z fantastyczną różową, do której tamta nie ma nawet podjazdu.

Teraz daj sobie trochę czasu, ale potem idź na siłownię, bądź
@escezet: myślę, że nie. Wiadomo, będą ją kochać bo to ich córka ale niesmak zostanie. Rozbila 3 rodziny, nasza, moich rodziców i teściów.
Nasi rodzicie się bardzo lubią i szanują, do tego stopnia, że spotykali się nawet bez mas.
Ale ja zawsze z podniesiona głowa będę chodzić, a ona nawet nie pożegnała się z moim rodzicami którzy kochali ją jak własną córkę.
Baby są jakieś inne niestety.
Nigdy nie wiesz gdzie
@Rozporek12: Też tak myślałem. Życzę Ci jak najlepiej, ale obserwuj dokładnie co się dzieje. Ja już słyszę hasła od byłych teściów "może się rozwiedliście, ale trzeba żyć w zgodzie". Tak #!$%@?, jesteś robiony w uja tyle lat, ale żyj teraz w zgodzie XD. Urwisko też mi tak mówiło "ludzie po rozwodzie żyją lepiej niż w małżeństwie". Chyba ona wnioskuje to po tym, że jej lowelas wali nadal swoją eksżonę, a ona
W sadzie nie ma szans jesli chodzi o rozwod. Mam takie materialy ze starczyloby dla 3 chlopow.

@nie_programista_20k: sądów jeszcze nie znasz ...
bierz dobrego adwokata, przygotuj wszystkie dowody

Ale nie chce nic wiecej robic bo co, mam grac dziecmi?

#!$%@? jeszcze nie wszedł, ale to tylko kwestia czasu.

Ew moge pozniej z kasa mieszac i zostawic ja w gaciach jesli chodzi o dom

A zasługuje na współczucie i litość?

ale
@nie_programista_20k: nie obraź się, ale jesteś naiwny
to co Ciebie spotkało to jak widzisz z innych wpisów nic nadzwyczajnego

wykop to nie platforma na tego typu rozmowy. Wejdź na braciasamcy, tam takich historii jak twoja są setki, jak nie tysiące. Dobre też jest www.netkobiety.pl

Sprawa jest jeszcze świeża i nie doszedłeś nawet do prawdziwego "wkur*wu", parę punktów do odrobienia jeszcze czeka.

Poukrywaj majątek, polikwiduj wszelkie pełnomocnictwa. Zrób to niezwłocznie.
Składaj papiery
Co tu dużo opowiadać kilka dni temu przyłapałem rozowa ze pisze z typem z pracy i nic mi nie powiedziała oczywiście pisali jakieś zwyczajne bzdury zadne zdrady ale ja jestem zazdrosnikiem(tak juz mam próbuje to zmienić ale ciężko) stwierdziła w związku z ta akcja ze musi to przemyśleć i tak oto dzisiaj po skończonej pracy napisała mi ze widzi ze się staram ale Ona nie widzi sensu tego ciągnąć


@SwiatWedlugAndrzeja: Czyli