Aktywne Wpisy

Handstander12 +58
źródło: 1000111549
Pobierz
Odki +11
Dobry poniedziałek.
Pierwsze auto: padła turbina tydzień po gwarancji.
Drugie auto: remont silnika, uszczelka pod głowicą
Kapeć.
Z-----a się pralka przy pełnym koszu prania i dwójce dzieci xDDDDDDDD
#poniedzialek #heheszki #samochody #motoryzacja #poniedzialek #zalesie
Pierwsze auto: padła turbina tydzień po gwarancji.
Drugie auto: remont silnika, uszczelka pod głowicą
Kapeć.
Z-----a się pralka przy pełnym koszu prania i dwójce dzieci xDDDDDDDD
#poniedzialek #heheszki #samochody #motoryzacja #poniedzialek #zalesie





Byłem na #barbie - mam autyzm, czy może jednak nie i ten film był toksycznie feministycznym, 2 godzinnym wyśmiewaniem mężczyzn? Serio, ja nie mogę uwierzyć w to co widziałem.
#filmy #kino #film
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
Faceci źli - kobiety jako pokrzywdzone ofiary losu. I jakieś piosenki Kena przez 1/3 filmu. Przedstawione problemy wyolbrzymione do niemożliwych rozmiarów.
Serio. Sam nie widziałem tego filmu, ale 3 głosy (i to dziewczyn) tak ostre i jednostronne.
tak a o co chodzi
Chociaż paradoksalnie to Ken wyszedł najlepiej, a wszystkie kobiety w filmie to takie pustaki bez osobowości xD
@mirko_anonim: w pewnym momencie byl - i taki byl zamysl (podkur'wienia widza). Ale potem watki ida w innym kierunku i wszystko sie prostuje