Wpis z mikrobloga

Dobra dość tego. Mieli swój czas, ale dopóki nie wywala tego różowego gnoma to nie będę oglądać.
Taka sytuacja arasz opowiada jak gra w Titan quest (mimo że diablo4 teraz na tapecie ale to już pomijam niech gra w co chce) I nagle w połowie tak z dupy "ale pomyślałemsobie, co o tym myśli Julka!" Ja chyba nigdy tak szybko nie dałem łapki w dółi wylaczylem film, z 1.5 sekundy minęło a mnie nawet przy kompie nie było xdd leci unsub i niech giną, będą wpieprzać tę atencjuszke w takich randomowych filmach to jednak zbyt wiele na moje poczucie estetyki.
#tvgry #toznowuoni
Za dużo to i świnia nie przezre jak to mówił klasyk
Nerlo_ajcats - Dobra dość tego. Mieli swój czas, ale dopóki nie wywala tego różowego ...

źródło: 58bcf856e2946e95ce52a946a49d9c62ca2ccded0d381297b58b2cf30f898b7a,w400

Pobierz
  • 28
Ja chyba nigdy tak szybko nie dałem łapki w dółi wylaczylem film, z 1.5 sekundy minęło a mnie nawet przy kompie nie było xdd


@Nerlo_ajcats: O, dobrze, że przypomniałeś. Zapomniałem dać łapki w dół xD
@kierowcaautobusuofficial: @Nerlo_ajcats może i jest średnia ale wystarcza by przyciągnąć wystarczającą ilość spermiarzy którym nie przeszkadza brak umiejętności tworzenia materiałów (słaby dźwięk) czy też brak ciekawych rzeczy do przekazania. Wygląda na to, że wystarczy, że "jest" i to sie opłaca. Niebo a ziemia dla mnie to np partnerka Zagrajnika jak czasami wrzuci materiał.
@Nerlo_ajcats: problem z nią jest taki, że przy takim hedzie, czy szefie wypada bardzo blado, nie daje nic od siebie, jest monotonna i na dłuższą metę po prostu nudna, płeć nie ma tu nic do rzeczy, bo fangotten czy arasz też wypadają gorzej, ale możliwe, że ich growy kontent nie jest dla mnie jakiś interesujacy. Julka nadawała by się może do jakichś szortów, albo trzeba znaleźć jej jakaś inna niszę, bo