Wpis z mikrobloga

Sytuacja jest taka. Mieszkam sobie w bloku. No i w bloku jak to w bloku czy to do skrzynek czy to na gazetke ludzie przynoszą ulotki - no ok, chcą rozreklamować biznes, spoczko. Tu cała na obsranym koniu wjeżdża NETIA która to nie zostawia jak normalna firma ulotek. Oni tymi #!$%@? ulotkami spamują ile sie da, do tego stopnia, że w ciągu tygodnia nie opróżniając skrzynki potrafie mieć w środku z 5 ulotek z tego gówna. Do tego obwieszone gazetki, oblepione skrzynki... te #!$%@? nawet klatke oblepiają reklamami.

Teraz tak, na ulotkach są 3 różne osoby , każda z nich podpisana jako "opiekun budynku". Próbowałem na spokojnie, zadzwoniłem do każdego z nich, powiedziałem, że rozumiem reklamę ale oni już się nie reklamują tylko po prostu śmiecą. Od jednego usłyszłem, że "postara sie", od 2 pozostałych usłyszałem parafrazując że mogę ich cmoknąć, bo będą sobie robić co chcą. Zadzwoniłem więc do netii, a tam powiedzieli mi, że to są tylko ich podwykonawcy z zewnętrznych firm i oni "nie mogą nic zrobić". Pisałem też skargi do spółdzielni - ci też umywają ręce, a klatka nadal oblepiona gównem z tej zraczonej firmy.

W związku z tym, zebrałem sobie ww ulotki i skoro z nikim nie da się ugadać po ludzku, to się pobawimy.
Dajcie znać gdzie najlepiej wrzucić numery panów "opiekunów", żeby nie mogli odpędzić się od telefonów

#netia #rak #internet
  • 6
  • Odpowiedz
Dajcie znać gdzie najlepiej wrzucić numery panów "opiekunów", żeby nie mogli odpędzić się od telefonów


@craces: jak to gdzie. Najlepiej rozpowiedzieć wszystkim że netia daje na te bloki oferty -50% tylko trzeba przez tych opiekunów się kontaktować.
  • Odpowiedz