Wpis z mikrobloga

536 907 + 136 = 537 043

Ustawka z @nastycanasta i @AlteredState - jeden z fajniejszych rowerowych dni ever :)

Z @nastycanasta spotkanie rano z przygodami (staliśmy 400m od siebie i pisaliśmy "halo gdzie jesteś ja już czekam" :D), potem z wiatrem szybkie przeloty wzdłuż ekspresówki S5, takimi niby-serwisówkami. Potem wyjechał nam na spotkanie @AlteredState i w atmosferze pogaduch już mniej spiesznie (bardziej niespiesznie czyli) dojeżdżamy w rewiry Altereda, czyli do Świecia. Tu po kombinacji miejskich zjazdów i podjazdów (bo kwadraty) dotarliśmy do końca szutru, w miejscu gdzie Wda wpada do Wisły. Urokliwe bardzo, wręcz nierealnie, bo w tej części Polski rzadko zdarza się widzieć takie obrazki i to jeszcze tak blisko cywilizacji.

Jak się okazało wydostanie się na skarpę przejechaliśmy kilometr wcześniej, po nawrotce natrafiliśmy na ciąg schodów i z rowerem pod pachą weszliśmy na punkt widokowy Diabelce (Czarnie Góry), ulokowany jakieś 60m nad dnem doliny. Widok naprawdę mnie zaskoczył, jeden z fajniejszych widoków na Wisłę, a trochę ich widziałem :) Jak się okazało nie był to jedyny punkt widokowy, bo wąska ścieżynka wzdłuż skarpy prowadziła na następny. Czasem było naprawdę blisko stromizny, nie zawsze ryzykowaliśmy jazdę, a z kolei iście było uciążliwe bo ciężko było się zmieścić na ścieżce z rowerem. Po 10min dotarliśmy na następny punkt widokowy, z dość podobnym widokiem, ale już inne kąty widzenia i było równie fajnie.

Dalej niestety już pod wiatr pojeździliśmy po szutrach i wioskach, połataliśmy trochę kwadratów, a po rozstaniu z Alteredem, bez wielkich historii dotoczyliśmy się z nastycanastą do Bydgoszczu.

------------------

#kwadraty

Max square: 21x21
Max cluster: 742 (+23)
Total tiles: 2308 (+10)

Kilka kilometrów nowych dróg, trochę w Świeciu (jeżdżonych i chodzonych), trochę szutru, jeden przelot asfaltowy między dwoma wioskami.

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz #100km (33. w ogóle, 7 w sezonie)

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 536 907 + 136 = 537 043

Ustawka z @nastycanasta i @AlteredState - jeden...

źródło: hA7WwXkdUI1YxGffLJelP2ELwYdavYh2ovYh9ZkdzIQ-2048x1155

Pobierz
  • 5