Wpis z mikrobloga

Co myślicie? Co zrobić? Bardzo szkoda mi tego dzieciaka. Proszę nie hejtować dzieci! To nie ich wina, że trafili im się beznadziejni rodzice ( ͡° ʖ̯ ͡°) #polskiepato #rejestrzboczencow

Ta pani pisze do mnie od kilku lat i od kilku lat nie mogę jej odpisać, bo mnie zablokowała xD

Mam nadzieję, że będziecie przysyłali mi paczki do pierdla.

#kryminalne #pytanie
kvoka - Co myślicie? Co zrobić? Bardzo szkoda mi tego dzieciaka. Proszę nie hejtować ...

źródło: prokuratura

Pobierz
  • 77
  • 13
AKTUALIZACJA: Baba ma jednak jeszcze inne, nastoletnie dziecko. Nie wiem czy tego pana z Rejestru. Przejrzałam wcześniejsze wiadomości, jak pisała, że jej "synek wczoraj to przeczytał i doznał szoku" i ma "nadzieje, że syn wyjdzie z traumy" po przeczytaniu mojego tekstu. Na pytanie czy to moja wina, że jej syn ma traumę czy jej męża, odpowiedziała, że "bez komentarza".

Szkoda, że nie mam tej dramy w komentarzach ze starego bloga :(

Macie
Z drugiej strony, nie za bardzo wierzę tej babie, bo ona obwinia wszystkich dookoła, tylko nie swojego męża. Obwiniała ofiarę, mnie, wszystkich, tylko nie jego... Wydaje mi się, że hejt mógł spaść na ją i jej męża, a nie dziecko. Albo jestem naiwna i za bardzo wierzę w ludzi, że nie byliby zdolni dokuczać dziecku


@kvoka: Olej tę karynę miras.

Jak chce pomóc dziecku to wróci do nazwiska panieńskeigo i dziecku
@kvoka: przecież gdybyś miała analizować sytuację rodzin sprawców, to musiałabyś usunąć wszystkie wpisy. Skoro koleś jest w publicznym rejestrze, to nie ma tematu, wiedza na jego temat jest powszechnie dostępna. A zdziry, które wiążą się świadomie z takimi śmieciami, powinny być piętnowane i sekowane - bo nie tylko ułatwiają takim patusom dalsze patusowanie, ale co najgorsze, tworzą z nimi nowych ludzi, skazanych na wychowywanie się w takim chorym środowisku.
Szkoda, że pan gwałciciel nie pomyślał o swojej rodzinie, gdy z kolegami skrępował młodą kobietę i wywiózł ją do lasu. Szkoda, że nie pomyślał też o jej rodzinie, gdy ją gwałcił, poniżał i pastwił się. Szkoda, że zona pana gwałciciela nie myślała o krzywdzie tej kobiety biorąc ślub z siedzącym (za niewinność, oczywiście) 8 lat mężczyzną. Szkoda. Szkoda też, że postanowiła powołać na świat dziecko takiej osoby. A później publikować jego zdjęcia
  • 4
@TeBerry: To, że mi szkoda dziecka nie wyklucza tego, że winny jest gwałciciel. Ponadto "ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia".

Ja nie publikuję nazwisk. Publikuje je Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Idąc twoim tokiem rozumowania to portal państwowy gov.pl jest winny.

Że ponoszę odpowiedzialność za co? Winny jest sprawca, a ja, jako dziennikarz mam prawo i obowiązek opisywać takie patologie.
@kvoka

>dzieci są bezwględne i nie ma żadnego podziału na to kto w Twojej rodzinie zrobił coś złego. Jak powiedzmy matka dzieciaka jest prostytutka i się rówieśnicy dowiedzą to nie działa tak, że wspólnie będą hejtować matkę, dzieciak będzie obrywał. To w tym co piszesz, aż dziwne że wcześniej o tym nie pomyślałaś


@stan-tookie-1: Szkoda, że pan gwałciciel nie pomyślał o swojej rodzinie, gdy z kolegami skrępował młodą kobietę i wywiózł
@kvoka: Już napisałem za co ponosisz odpowiedzialność. To, że gwałciciel ponosi pierwotną winę, nie znaczy, że on jedyny odpowiada za wszystkie następstwa, które mogą nadejść. Tak jak napisałem, on ponosi pierwotną winę. Potem za następstwa część odpowiedzialności przechodzi na matkę. Natomiast następstwa, które się dokonają po opublikowaniu nazwisk ponosi ten, kto je opublikował. Czyli w tym wypadku rejestr, a potem Ty. I tak, portal państwowy gov.pl jest winny. Nie wiem skąd
  • 10
Skoro odsiedział swoje to czemu go prześladujesz? Ten cały rejestr to też jakiś ostry psychopata wymyślił.


@ead-gdrer: "PRZEŚLADUJESZ" xDDDDDDDDDDD Ale prychnęlam xDDDD Ty trollujesz? To zrzutka? Czy poważnie piszesz?

Ostry psychopata to gwałciciel i porzemocowiec. Ja wolę znać te twarze, wiedzieć z kim mam do czynienia. Cieszę się, że to powstało i chociażby instytucje mogą sprawdzać kogo zatrudniają do pracy. Mniej ofiar takich zwyroli + bardziej dotkliwa kara, bo niestety, w