Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hi,

kupiłem niedawno używane auto, taki suvik za 84k i trochę #zalesie i troche "chlop sie ludził". Mega dołuje mnie reakcja ludzi. 2 na 10 ludzi faktycznie okazało ciekawość, naturalną radość z tego ze sobie cos kupiłem. Pracuje jako #programista15k za chwile jeszcze dojdzie drugi etat, wiec nie spadło mi to z nieba.

Wiem, ze tacy sa ludzie, ale mimo wszystko... Zawsze sie ciesze z czyichs sukcesów, czasami to one mnie motywują do tego zebym dalej sie rozwijal, pracowal.
No nic to tyle.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 45
Każdy ma swoje sprawy i ogólnie będzie miał w dupie czym jeździsz.
W sumie popisywanie się na Fejsie zdjęciami ma taki sam sens. Pewnie, mógłbym nawrzucać zdjęć z wakacji itp. Ludzie by mi gratulowali "o jak fajnie", "dobrze wyglądasz/wyglądacie", "pozdrawiamy" itp. ale co z tego? Popatrzą, najwyżej zostawią komentarz i nara. Jak głupi byłem tak dalej będę. :P Ludzie mają krótką pamięć i w sumie to nawet dodaje trochę odwagi.
@mirko_anonim: ja #!$%@?, typ se kupił auto za 4 wypłaty i się dziwi, że ludzie się nad nim nie spuszczają, w dodatku jakiś suv, których pełno na mieście i byle najemca żabki ma takie 2 w leasingu xD