Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hi,

kupiłem niedawno używane auto, taki suvik za 84k i trochę #zalesie i troche "chlop sie ludził". Mega dołuje mnie reakcja ludzi. 2 na 10 ludzi faktycznie okazało ciekawość, naturalną radość z tego ze sobie cos kupiłem. Pracuje jako #programista15k za chwile jeszcze dojdzie drugi etat, wiec nie spadło mi to z nieba.

Wiem, ze tacy sa ludzie, ale mimo wszystko... Zawsze sie ciesze z czyichs sukcesów, czasami to one mnie motywują do tego zebym dalej sie rozwijal, pracowal.
No nic to tyle.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 45
@mirko_anonim: Kup sobie jakis wymysł za 500k to zobaczysz reakcje ludzi :P
- A ile to pali?
- Haha mój 1.0 TDI 4 litry

- Ale na wakacje z rodzina już tym nie pojedziesz

Każdem ślinka cieknie jak widzi jak ktos inny je pączka. Żeby lepiej to znieść to ludzie sobie wmawiaja, że pewnie czerstwy i nie smaczny, a cukiernik co go robił grzebał sobie w tylnej cześci ciała itd Taka
@mirko_anonim: no bo w pl gdzie ludzie zarabiają 5k na ręke pytanie czy na kredyt ma w sumie sporo sensu. To nie za mądre żeby kupować auto za 85k jak się go nie potrzebuje (i to jeszcze suva który jest chyba najgorszym rodzajem samochodu) to też dosyć powszechna opinia. Tak że, nie ma co się dziwić OPie.
@mirko_anonim cytując klasyka "a co Ciebie obchodzi co sądzą inni?".

Jeśli robisz rzeczy żeby przypodobać się innym to wg mnie masz trochę źle ustawione priorytety. Tobie ma się podobać co robisz, tobie ma to sprawiać przyjemność, ty masz być z tego zadowolony. Żyjesz dla siebie i tyle.
@mirko_anonim: Widocznie mało szpanerskie wybrałeś albo masz #!$%@? znajomych.
Do mojego, które mam w leasingu od 3 lat i na papierze było warte ze 140k obce chłopy potrafią podejść na stacji benzynowej podejść i pogadać, że zajebiste auto. Już nie mówiąc o rodzinie i przyjaciołach, którzy wprost mówili, że super samochód i się cieszą że mi dobrze idzie.