Wpis z mikrobloga

Nie polecam użytkownika @TRUESHOCK.
Kupiliśmy do podziału konto VPN na surfsharku na dwa lata + 2 miechy gratis. Korzystałem z 7-max 8 miesięcy bez problemów az nagle mnie #!$%@?ło. Aktualnie uzeralem się z chłopem od jakiegoś tygodnia lub dwóch żeby wyłączył zabezpieczenie mailem, bo się zalogować nie mogę. Jak już to "niby" zrobił to zmienił pw a to pw które mi podawal było niepoprawne i chłop mi wkręca, że próbuje go oszukać. Wymyśla jakieś przechwytywania ekranów itp jak go proszę żeby podał mi #!$%@? maila, żebym mógł mu film przesłać to robi problem żeby podać. Numeru telefonu też nie chce podać. Hajsu za połowę okresu zwrócić tym bardziej nie chce.
Podejrzewam, że chłop nawet sam nie ma dostępu do konta i teraz farmazoni, że próbuje go oszukać.

Nie chce mi się już z nim dyskutować na ten temat, generalnie niech się wypcha najłagodniej ujmując :-) bo szkoda tracić czas.

Generalnie śmierdziel i kawał dziada, który się zeszmacił dla 50zl. Ja od tych 5 dyszek nie zbiednieje, ale on moze planuje za to życie ułożyć. Kto wie

Ogólnie nie polecam i radzę uważać.

#konta #vpn #oszustwo #oszukujo #niepolecam #gownowpis #zalesie
  • 18
Aby było wszystko jasne i klarowne zapoznajmy się z rozmową autora tego posta.
1. Gość dostał bana pisał z nowego konta wykop, w żaden sposób nie potwierdzając swojej osoby ( cały czas wspomina o stracie czasu )
2. Wysyłałem nagranie z mailem + hasłem, w którym pokazuję, jak loguję się na konto - @progresywneprzeladowanie twierdzi, że nie może się zalogować, zatem zmieniłem hasło i pokazałem raz jeszcze jak loguję się na konto.
@TRUESHOCK nie wiem gościu, jesteś jakis upośledzon, bo inaczej nie wiem jak to określić.

1. Konto sam usunąłem o czym Ci pisałem. Ale widocznie nie dotarło tak samo jak pkt 2, 3, 4
2. A ja ci pokazałem screeny, że nie mogę się zalogować, bo filmu nie mam jak przesłać bo nie chcesz podać maila złodzieju.
3. Zabezpieczenie działało dopóki nie zmieniłeś hasła. Po tym jak zmieniłeś hasło chyba logiczne że zabezpieczenie
@TRUESHOCK czego mam unikać? Tego, że mi wmawiałes że próbuje cie na wnuczka oszukać i próbowałeś że mnie idiote zrobić, że źle dane do konta wpisuje? O screenach nie zapomnij, które Ci wysłałem. Filmik też mam nagrany jakby co ;)

Poza tym już udostępniłeś, więc o co ty się właściwie pytasz?
@progresywneprzeladowanie: 1. Skoro nie dostałeś bana, to usunąłeś z jasnego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmiem twierdzić, że robiłeś z siebie klauna w podobnych postach i dokonywałeś zniesławienia innych osób. 2. Screeny 2k23, no tak wystarczający dowód tym bardziej, że mówimy o surfsharku, który nie ma ograniczenia urządzeń, nie chciało mi się już z tobą pisać to podałem ci login i hasło bez 2FA ( informacja o
No i każdy kto czyta to może sobie sam wywnioskować jak sytuacja wyglądała, po tym jak gość ma zdecydowane problemy, aby udostępnić rozmowę ( przecież nie ma nic do ukrycia, przecież to ja go w #!$%@? zrobiłem xD) average clown ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
I tak na koniec, skoro ja jestem śmierdzielem i kawałem dziada, który się zeszmacił dla 50 pln to teraz sam sobie odpowiedz na pytanie kim ty jesteś, przeanalizuj swoje życie i może załóż nowe konto i zacznij od początku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TRUESHOCK ewidentnie masz rozdwojenie jaźni. Albo sprzedałeś dostęp do konta tylu ludziom, że przestałeś ogarniac kto jest kim i Ci hasła zmieniają i nie masz nad tym kontroli.

Dane logowania kochany miałem przez 7 miesięcy. Kodem dopiero próbowałeś mnie logowac teraz. Jak Ci napisałem, że mnie wylogowało.

Przestan za wszelką cenę się wybielac. Jesteś oszustem albo zwyklym krętaczem, który sprzedał dostęp do konta tylu osobom, że stracił nad nim kontrolę. Nie pomoże