Wpis z mikrobloga

@aki00: Grając miałem wrażenie, że auta są przeskalowane względem mapy, no tak ze 2-3 razy mniejsze niż być powinny. Nawet widać to na tym screenie, po wielkości auta w stosunku doszerokości jezdni i pasów. Myśle, że na etapie testów gry wyszło, że jest za trudna, więc ze względu na deadline na pałę zmniejszyli modele aut i bajo. Pamiętam że był nawet jakiś cheat na jeszcze mniejsze auta.
@aki00 pamiętam jak chodziłem do koleżanki z podstawówki z dyskietkami, bo jako jedyna miała stałe łącze, żeby ściągnąć GT2 i kilka innych aut które trzeba było odblokowywać. Ja byłem za cienki, a na modemie te w sumie kilkanaście mega to były za wysokie progi xD
Edit: No i mój wujek miał wtedy 64mb ramu, u niego to chodziło, nie to co na moich 32 xD
@aki00: Mi jakoś Need for Speedy nigdy nie pasowały. Fajne i efektowne wizualnie, ale model jazdy przypominał kartonowy poduszkowiec. Pamiętam, że największe wrażenie wywarło na mnie Rally Championship z 99, a potem Test Drive Unlimited. Później już przy żadnej samochodówce nie doświadczyłem efektu wow