Wpis z mikrobloga

baby blue pill

https://www.youtube.com/watch?v=DK77pqVFqsI

Nie mogę uwierzyć, że ktoś naprawdę wierzy w te wszystkie bzdury związanego z "Bejbi-Blue Pill"! To tylko kolejna próba wprowadzenia ludzi w kompletną iluzję i naiwność. Chyba nie dostrzegacie, że cała ta gadanina o "Białorycerstwie" to nic innego jak przebrzmiałe wyobrażenie o relacjach między płciami. To smutne, że ktoś faktycznie poświęca czas na słuchanie tego typu bredni.

Zamiast bazować na rzeczywistości i równości płci, ci ludzie próbują nas przekonać, że powinniśmy wrócić do dawno przeminiałych norm i zachowań. To wręcz obraźliwe, że mówią o "ochronie" kobiet i "podnoszeniu" ich, jakby były jakimiś kruchymi istotami, które nie potrafią sobie poradzić bez męskiego wsparcia.

I co z tą całą chrześcijańską wiarą? Niektórzy z nas nie są wcale religijni i nie potrzebujemy dogmatów, żeby budować zdrowe i szanujące się relacje. To tylko kolejna próba narzucenia swoich przekonań i wartości innym.

I żeby nie było nieporozumień - nie jestem zwolennikiem "Red Pill" czy innych radykalnych ruchów. Po prostu uważam, że wszelkie próby wprowadzania takich dziwnych konceptów w rzeczywistość to po prostu strata czasu i pokazywanie, że nie jesteśmy w stanie przystosować się do współczesnych standardów równości i szacunku.

Jeśli ktoś chce wierzyć w te bajki o "Bejbi-Blue Pill", to jego wybór. Ale nie próbujcie mi wmawiać, że to jest coś więcej niż tylko kolejny sposób na oddzielenie ludzi od rzeczywistości i wprowadzenie ich w świat złudzeń.

#bialorycerstwo #beciak #bluepill #redpill #zwiazki #wiara #babybluepill #skandal #p0lka #przegryw #przegrywpo30tce
  • 3
  • Odpowiedz
jakby były jakimiś kruchymi istotami, które nie potrafią sobie poradzić bez męskiego wsparcia.


@arteki: Nie są kruchymi istotami, po prostu są #!$%@?ęte jak mężczyźni nie mówią im co mają robić. Bez patriarchatu zarówno mężczyźni, jak i kobiety się staczają.
  • Odpowiedz