Wpis z mikrobloga

  • 0
@Grysik W jednym bagażu podręcznym możesz posiadać dwa powerbanki spakowane osobno o maksymalnej pojemności do 40000 mAH (160 Wh) każdy. W przypadku przewozu powerbanka o pojemności przekraczającej 100 Wh wymagana jest zgoda przewoźnika- skontaktuj się z nami.
@memfis23 rozumiem. Chodzi o przewóz. No to mi nigdy nie sprawdzali ;)
Jeżeli chodzi o baseusa to mam dwa, duże i mocne, ale coś z ładowaniem mam problemy. Nie pamiętam modelu, jak się przypomnisz za jakiś czas to sprawdzę i opiszę moje problemy.
@memfis23 problem z ładowaniem taki, że nie każda ładowarka i kabel podchodzi. Ładowarka ze steamdecka ładuje go tak szybko, że mam wrażenie, że nie ma zabezpieczeń i wybuchnie. Z gniazda z lapka ładuje, ale turbo wolno. Ładowarka mocna z huaweia nie ładuje, inne kable mocniejsze i słabsze przy niej nie ładują.

Niektore urządzenia z baseusa ładują się elegancko na pełnej, a niektore jak gówno. Nie ma reguły. Mam dwa takie i z
  • 0
@Grysik przyszedł i pierwszy problem jaki widzę to to, że ani dołączony kablem z power banku ani kablem z fast charge nie jest w stanie go doładować na tyle żeby nie było utraty energii. Co. Może być przyczyną, zły kabel?
@memfis23 ja jak teraz sobie kupuje kable USB-C z myślą o ładowaniu decka, czy czegokolwiek innego, to zawsze kupuje 100W. Wiadomo, że z chińczykami to nigdy nie wiadomo jak jest w rzeczywistości, no ale wychodzę z założenia, że jeśli nawet kłamią z tym 100W to deck potrzebuje "tylko" maksymalnie 45W. Więc niecałą połowę powinny wyciągać no i jak narazie się nie sparzyłem. Wszystkie kable 100 jakie kupowałem, a chyba wszystkie kupiłem na