Wpis z mikrobloga

Podsumowanie dzisiejszego dnia #wojskopolskie
- Niemcy złe
- Francja zła
- UE zła
- NATO troche dobre ale bez polski się rozleci
- USA trochę dobre (zapomniał tylko że nie pogratulował Bidenowi wygrania wyborów prezydenckich) ale Biden jednak powinien przeprosić że wygrał
- ruskie to wiadomo
- opozycja zła i to jej wina. Nie można robić polityki na wojsku
- Tusk zły
- Polska Chrystus narodów
- wojsko za PiS stronk
- polska za PiS stronk
- PiS stronk
- dupa stronk
- Płaszczak stronk

#polska #polityka #defilada #bekazpisu #debil
robert5502 - Podsumowanie dzisiejszego dnia  #wojskopolskie
- Niemcy złe
- Francja zł...

źródło: Screenshot_2023-08-15-17-48-55-975

Pobierz
  • 9
@hans-olo-olo Pinokio pewnie niedługo out, żeby z konfą zrobić koalicję. Będą mieli PiS bez Morawieckiego i Niedzielskiego, w sumie będzie pasowało pod ich przedwyborcze gwarancje. Ziobro pewnie się ostanie ale to już detal, bronili go w niedawnym głosowaniu.
@hans-olo-olo Też o tym czytałem. Nie wiem na ile rzetelnym źródłem informacji jest Kosiniak, niemniej czekają nas wybory, a PiS nie będzie już miał w nich większości, więc zobaczymy. Ale jeżeli Błaszczak zostałby premierem, Pinokio wyleciał, Macierewicz dajmy na to ministrem wojny, no to mamy skład pod koalicję.
@Iguan2207: niestety to możliwe. Blaszczak może być dobrą propozycją na PM dla elektoratu. Gościu - mierny, bierny, wierny i co ważne dla ubożejącego elektoratu, w przeciwieństwie do pinokia, oficjalnie niezbyt zamożny (największa ekstrawagancja na jaką sobie pozwolił to kupno poloneza caro na kredyt w systemie argentynskim). taki swój chłop (a naprawdę chłopek roztropek, który nigdy nie powinen nawet przejść koło budynku RM).
@hans-olo-olo Przede wszystkim w obliczu sytuacji geopolitycznej - wojny na Ukrainie, jest to najbardziej wyrazista osoba z PiS na chwilę obecną. Oczywiście ta wyrazistość nie płynie z jej wnętrza tylko z sytuacji jaką mamy i większego akcentowania znaczenia wojska i obronności, co stwarza pewne pozory zdecydowanego, pewnego siebie ministra, który hardo modernizuje wojsko - tak go widzi elektorat. Więc materiałem na premiera jest i myślę że jest to największy pewniak, bo Szydło