Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #niebieskiepaski
Odezwała się do mnie różowa której równo rok temu podziękowałem za naszą znajomość :D nie znalazła chada i przypomniała sobie o mnie :D polewkę mam z bab z tzw. czystą kartą które skończyły 28 lat i są dalej same bo ciągle im coś nie pasuje :D ostatnio tu latało że taka baba jest traktowana jako kobieta odpadek gdzies w Chinach :D mam satysfakcję że o mnie sobie przypomniała bo rok temu byłem tylko opcją i jedynie dobrym przyjacielem. Znam jej koleżankę wielką plotkare ktora się wygadala że po tym jak jej powiedziałem nara zainstalowała tindera i mocno się rozczarowała znacznie bardziej niż mogła się spodziewać. zaczęła myśleć że źle postąpiła odtracajac mnie bo jednak z nikim w życiu się nie dogadywała tak jak ze mną :D pojawiło się to u niej podobno dopiero po 3 miesiącach i trwa do dzisiaj :D wiem wysryw ale czuję satysfakcję że dałem sobie z nią siana a ona później zorientowała się że straciła nie tylko przyjaciela, bratnia duszę ale materiał na fajnego partnera. Przyznam się bez bicia że z żadną różowa nie miałem w życiu tak dobrego kontaktu jak z nią ale już za późno nie będę ciota bo i tak pewnie będzie marzyć o chadzie jak z romantycznego filmu. Gdyby się zreflektowała szybciej to jeszcze bym spróbował bo byłem w niej zadurzony a tak to niech gnuśnieje w samotności. Ja się zająłem sobą a ona ma tylko prace i jedna koleżankę poza tym siedzi w domu i przewija internet :D Mogłaby sobie kogoś znaleźć ale ma wymagania z czapy do wyglądu, charakteru, sposobu bycia z czego ja spełniałem i tak najwięcej :D wiem pisze jak #!$%@? ale ona nie lepsza. Jak to się mówi trafił swój na swego to się nie zdarza aż tak często jak ktoś jest dziwniejszy od reszty i akceptuje drugą stronę. A ja i ona jesteśmy. Jeszcze dobre jest to że wszystkim dookoła opowiada jak to super jest być singielka a koleżance która ja sprzedaje żali się że jednak byłem najlepsza opcja :D są takie baby którym nie dogodzisz a jak robią się stare to nagle doznają przebudzenia że odrzuciły nie najgorsza partie. Bo taka znajomość sie trochę czasu buduje. Nie dla starej baby chad ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze się bardzo postarzala w rok patrząc na jej foty :D wątpię że ktoś doczytał do tego momentu ale mam w sobie tyle zlej energii po tym że nie chciała nic więcej że czuje satysfakcję z jej samotności i wyimaginowanego chada którego po prostu nie ma poza instagramem :D jej na ruchaniu wcale nie zależy bo brzydzi się przypadkowymi kontaktami seksualnymi (tak są takie kobiety) a mi też szczególnie na tym nie zależało bo ciągnęło mnie do niej jako osoby a nie tylko jej ciała co ona doskonale wiedziała. Musiałem to wylac na wpis żeby rozladowac głowę. Nudny wpis ale co tam przeczytam sobie jutro jakie myśli miałem w głowie. Pozdro chuopy trzeba trzymać ramę ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 59