Wpis z mikrobloga

To, co można określić jako akcję sprowadzanie do "HAHA, widział UFO ale beka, co za foliarz" niezależnie kto, co gdzie i jak widział chyba się powoli kończy. Już w paru miejscach piszą, że to była celowa akcja "służb" (może tak tłumaczyć "intelligence community"?) zapoczątkowana jeszcze w czasach Edgara Hoovera.
bialy100k - To, co można określić jako akcję sprowadzanie do "HAHA, widział UFO ale b...

źródło: 440px-Hoover-JEdgar-LOC

Pobierz
@Aguirre_gniew_brzozy no tak, lata dezinformacji i wyśmiewania zrobiły swoje. jak w ciszy czekają na rozwój sprawy to ok, gorzej kiedy sami kontynuują tę stygme i robią sobie jaja podczas gdy ci whistleblowerzy są śmiertelnie poważni
ie inaczej z punktu widzenia psychologii. Myślę, że max 3 lata i wszystko sie wyjaśni i oby to był ten pozytywny scenariusz


@CastleGandolfo: wlasnie dużo robi tu chyba psychologia i socjologia tj. obawa przed wysmianiem przez srodowisko, ktore przez dekady było utwierdzane, że jest to mało powazny temat. Pokutuje to widać bardzo mocno.
@Aguirre_gniew_brzozy: tylko, że prócz tych co obawiają się wyśmiania lub wypierają, to są jeszcze tacy co wchodzą na tag i nie mając pojęcia o temacie za wszelką cenę próbują udowodnić, że to oni mają rację i UFO NIE ISTNIEJE REEE
Ten typ jest chyba najciekawszy do opisania :D
@Heekate: pierwszy z obiecanych filmów https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/15uqio1/ryan_graves_tweets_first_of_promised_airline/
niestety ale to wideo, zgodnie z moimi przypuszczeniami, nie pokazuje nic konkretnego i jeśli byłoby wrzucone przez randomowego redditowego usera, zaginęłoby na zawsze w odchłani downvote'ów. Nie wiem dlaczego ktoś (w domyśle połowa r/UFOs) spodziewał się czegoś innego niż biała kropka na czarnym tle, bo dokładnie tak wygląda jakiekolwiek rejestrowanie czegokolwiek z kokpitu samolotu w nocy na ~40k ft. Na dodatek Mick West już wielokrotnie
  • 0
@rurarz: Tak jak napisał jakiś chłopek w pierwszym kom i kiedyś pisałem na wykopie, sam telefon nie da rady i trzeba dołożyć jakiś zewnętrzny lens do telefonu.