Wpis z mikrobloga

@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: ta branża jest dziwna. Tak samo jak większość agencji nieruchomości reklamuje się wizerunkami pośredników. Tak jakby dla mnie było istotne jak wygląda człowiek, który będzie chciał pięciocyfrową kwotę za pokazanie mieszkania, które sam znalazłem na portalu ogłoszeniowym. I kojarzy mi się to z takimi januszowymi, rodzinnymi biznesami sprzed lat w USA, gdzie właściciel nawet na wizytówce miał swoje zdjęcie :D
@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: @Rasteris @JC97 @matthewonthego @goferek @TypowyDaltonista @PanieAreczku jest jeden ogromny plus o ktorym zapominacie. Dzieki temu (totalnie przypadkiem zapewne) od razu widac na zdjeciach prawdziwe wymiary i proporcje mieszkania. Wiekszosc zdjec zaklamuje rzeczywistosc - tu dzieki agentkom jestescie w stanie ocenic czy faktycznie 2 osoby w kuchni sie zmieszcza i jak to wyglada na prawe.I to jest plus.
@goferek ogólnie wszystkie fajniackie firmy wrzucają na swoje fb czy linkediny zdjęcia pracowników, głównie jakichś Juleczek xD
Tak jakby to kogoś obchodziło czy jakaś losowa Juleczka junior marketing manager po pracy lubi oglądać netflixa czy chodzić na jogę
jest jeden ogromny plus o ktorym zapominacie. Dzieki temu (totalnie przypadkiem zapewne) od razu widac na zdjeciach prawdziwe wymiary i proporcje mieszkania. Wiekszosc zdjec zaklamuje rzeczywistosc - tu dzieki agentkom jestescie w stanie ocenic czy faktycznie 2 osoby w kuchni sie zmieszcza i jak to wyglada na prawe.I to jest plus.


@KromkaMistrz: A skąd wiesz, że te panie to nie karlice?
Nie dziwi mnie takie podejście. Nie raz widziałem jak kobieta przy temacie nieruchomości (lub innym równie kosztownym) zwraca uwagę na jakąś pierdołę (pozytywną lub negatywną), która nie ma znaczenia bo można ją dodać/usunąć za kawałek % ceny inwestycji. Najprawdopodobniej widok innych kobiet na zdjęciach powoduje u innych pozytywne emocje czy coś podobnego ¯\(ツ)/¯