Wpis z mikrobloga

@maad to jie jest prawda. Znaleźć przepisów pare a potem je lekko dostosowywać do tego co masz akurat w domu to nie jest trudne
  • Odpowiedz
@Rga79: Nigdzie nie napisałem, że jest to trudne a po prostu czasochłonne(i według mnie bezużyteczne). Po co mi wiedza jak się robi masło ze śmietany, jak się robi de volaille czy jak zrobić swój dip do naczosów? Zamiast siedzieć przy garach wolę ten czas spędzić inaczej, a dla kogoś innego jest to hobby i czerpie satysfakcje z gotowania

Znaleźć


Na koniec i tak wyjdzie, że potrzebujesz nasion wysranych przez łaskuna muzanga
  • Odpowiedz
@maad #!$%@?. Nie musisz masła robić osobiście by powiedzieć ze umiesz gotować. Zrobić podstawowe sosy do makaronow, czy umieć zrobić sobie mięcho jest przydatne i wcale nie czasochłonne a dzięki temu wiesz ile dałeś soli i tłuszczu w przeciwniejstwie do zamawianego

Bardzo prosto znaleźć przepisy z każdej kuchni, wystarczy wpisać hasło po ang. Wiele tez jest filmików na yt
  • Odpowiedz
Powodzenia w 10 min zrobic ciasto do pizzy i mieć czysta kuchnie

@Marakuja: każdy robot planetarny to umożliwi, niektóre nawet temperaturę będą trzymać. Albo maszyna do chleba, to już w ogóle prawie nic nie robisz tylko oglądasz
  • Odpowiedz
Bardzo prosto znaleźć przepisy z każdej kuchni, wystarczy wpisać hasło po ang. Wiele tez jest filmików na yt


@Rga79: Bardzo prosto też znaleźć informacje jak naprawić sprzęt agd czy jak wymienić klocki hamulcowe. Nadal twierdzę, że nauka nowych przepisów jest czasochłonna i upierdliwa, a przygotowanie mięsa czy sosu do makaronu nie powoduje że umiesz gotować. Po to są roboty kuchenne by wszystkie składniki wrzucić w maszynkę i za wiele się nie
  • Odpowiedz
@maad jak żadnego nie znasz to tak, musisz znaleźć. Jak umiesz zrobić sobie makaron czy mięso to nie umiesz gotować? Co to za teoria? XD pokroić pare warzyw i mięso to nie jest w ogóle to samo co wymiana klocków hamulcowych. Po prostu pisz ze nie chcesz gotować a nie innym wmawiasz ze to jest trudne i upierdliwe xD
  • Odpowiedz
Po prostu pisz ze nie chcesz gotowa


@Rga79: Napisałem to kilka razy jak i to, że jest to czasochłonne a nie trudne

pokroić pare warzyw i mięso


@Rga79: Dobra chłopie odpuszczam, bo albo trollujesz albo nie umiesz czytać xD
  • Odpowiedz
@Ja_Tylko: Ok, spokojnie. Wiem, że te dzwonienie o pokazy dla starych bab to wałek. Ale skoro znajomi kupują noże po ok. 1tys to strzeliłem, że pewnie i garnki za tyle są w jakości premium. Zresztą jeden zestaw może mieć 4 elementy, a inny 15 i ciężko dyskutować o cenie bo kto wie, co nasz przygłupi op miał na myśli.
Ja mam garnki z lat 90 i dalej mi służą... Bo od
  • Odpowiedz
@maad odpuszczasz bo nie masz żadnych argumentów sensownych.

Napisałeś ze to jest upierdliwe, rzeczywiście. To cofam to z trudne. Reszta się zgadza
  • Odpowiedz
@Vadzior tak samo jak masz różne podobne sprzęty do thermomixa które robią to samo a nie kosztują 6k. Tak samo możesz kupić dobry zestaw noży za mniej niż kilka k
  • Odpowiedz
@Viado: Ja #!$%@? xD Jak ktoś ma kasę, to #!$%@? się na co wydaje! Może garnek z wyświetlaczem, przepisami i prowadzeniem za rączkę, ale w cenę wliczone jest też właśnie to ułatwianie pewnych czynności. Jak ktoś miałby brać kredyt, żeby mieć thermomixa, to za #!$%@? nie polecam, bo tego warty nie jest, ale jak ktoś ma hajs, a więcej niż ten thermomix to ludzie potrafią w papierosach przepalić w 1,5 roku,
  • Odpowiedz
@Rga79: tak, blenedry też są z lidla za 100zł, a w media expiert i za 500zł. Różna jest jakość, dodatki moc. Thermomix to połączenie kilku takich sprzętów w półce średniej w jeden. I ma dodatki jak te dobieranie przepisów którego w sumie nie zastąpi nic, no może lidlomix.
Ja mam nóż za 20zł pewnie, bo nie gotuje, ale znajomi jak słyszę mają japońce jakieś za kilkaset. Mam w sumie to w
  • Odpowiedz