Wpis z mikrobloga

ŚWIADKOWIE JEHOWY NIKOGO NIE KRZYWDZĄ MORDO!!!!!!

Ciocia mojej żony leży i umiera w szpitalu. W poniedziałek miała wypadek samochodowy, jak każdy ŚJ miała przy sobie oświadczenie, że odmawia przyjęcia krwi nawet w obliczu zagrożenia życia. Taki dokument ma niestety moc prawną i lekarze są bezsilni.

Ma krwawienie wewnętrzne, hemoglobina leci na pysk (aktualnie poniżej 5!!!), jest podpięta do respiratora.
Nikt jej nie operuje bo w jej stanie bez możliwości podania krwi żadna operacja nie ma po prostu sensu.

Zostawi na tym świecie dwójkę młodych chłopaków, 21 i 23 lata, ich ojciec już od kilku lat nie żyje.
Rodzinka z całej Polski się zjeżdża i ich pociesza „No szkoda szkoda, ale dobrze, że wytrwaliście w wierze, Jehowa to doceni”.

Nawet się na pogrzeb nie wybieramy bo ja bym tam wszystkich tępym widelcem zamordował.

#swiadkowiejehowy #zalesie
  • 232
@robertx: podobnie pranie głowy przez Kościół katolicki.

Moja ex kiedyś mi powiedziała, że gdyby była sytuacja w której już mamy dzieci, rodzinę, a ona zachodzi w ciążę którą lekarze diagnozują jako śmiertelne zagrożenie dla życia matki, to i tak nie zdecydowałaby się na aborcję płodu. I wolałaby osierocic dzieci i owdowic męża, bo bozia.

No i dlatego już ex.

@Glikol_Propylenowy: każesz szanować wybór religii jednej osoby ale jednocześnie nie szanować własnych przekonań i iść na pogrzeb zaboboniarki. Podwójne standardw rodzaju chrzczenia dzieci albo zostawania chrzestnym gdy nie ma się nic wspólnego z katolicyzmem.
odmawia przyjęcia krwi nawet w obliczu zagrożenia życia. Taki dokument ma niestety moc prawną i lekarze są bezsilni.


@robertx: coś mi tu smierdzi legendą miejską...
nie oskarżam cię, ale rozum nie pozwala uwierzyć.
w razie wypadku przeciez, ratownik nie może odstąpić od ratowania cżłowieka, bo on sobie tego nie życzy.
tak to rozumiem.
bez urazy. ;)
@robertx:

Taki dokument ma niestety moc prawną

Jestem ateistom i też ich nie trawię ale bardzo dobrze że ma. Każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chcę. Chcesz żeby państwo decydowało jakim zabiegą masz się poddać?
@Glikol_Propylenowy: Pójdź kiedyś na jakiś ich "wykład", gdy cię zaproszą albo prościej - poszukaj takiego na necie. Może gdzieś takie latają. Muszę poszukać.

Typowy świadek czytając ten tekst pogubi się i złapie errora kilka razy, więc zachęcam świadków do przeczytania i OBSERWOWANIA SIEBIE.

Cały myk polega na tym, że mówią coś z czym się zgadzasz, a następnie doklejają do tego coś, co nie ma zupełnie żadnego związku i nie jest odpowiedzią
Nemayu - @Glikol_Propylenowy: Pójdź kiedyś na jakiś ich "wykład", gdy cię zaproszą al...

źródło: comment_16516816267Hfc1QLoqVewEdDfZnLugn

Pobierz
@robertx

Potrzebna ustawa by się jakaś przydała że to urojenia religijne i w stanie zagrożenia życia trzeba przetaczać krew.
myślę że jej przetoczą i tą operację zrobią jak nie daj info o śmierci
ile lat ma ciotka?
Jestem ateistom i też ich nie trawię ale bardzo dobrze że ma. Każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chcę. Chcesz żeby państwo decydowało jakim zabiegą masz się poddać?


@LeKosmita: Państwo nie powinno decydować o jakich zabiegach, ale z pewnością powinni zakazać tej sekty.
@robertx: a jakbyś pogadał z synami, żeby z wyrazili zgodę na transfuzję? Młodzi są, to może coś się w nich złamie jak widzą do jakich konsekwencji to prowadzi. Są w takim wieku że mogą zmienić środowisko, znajdą nowych znajomych, etc.