Wpis z mikrobloga

@roninq6: Popatrz na te mocowania kółeczek - to jest chińczyk typowy przypuszczam. Do usprawiedliwienia jedynie jeśli masz absolutnie perfekcyjny trawnik i nie będziesz jej katować na wertepach ale i tak odradzałbym.

Wg mnie tylko i wyłącznie Stiga, Husqvarna i Toro - zaleznie od budżetu coś wybierzesz. Dużą kosiarkę mam Toro i też polecam ale sensowne modele też kosztują. Małą bez napędu i z wyrzutem bocznym mam Stige. Rider McCulloch (realnie Husqvarna).
Saeglopur - @roninq6: Popatrz na te mocowania kółeczek - to jest chińczyk typowy przy...

źródło: Screenshot 2023-08-20 195805

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Saeglopur: @bgjm:

a co myślicie o tej? ma bardzo dobre opinie na ceneo i allegro

tutaj znalazłem jeszcze taką Stigę, ale już dość spora dopłata względem tamtej Sigmy
ewentualnie model 553s
*choć zastanawiam się czy 53 SQ to nie dokładnie ten sam model co 553 S, bo ze specyfikacji tak by wychodziło
  • Odpowiedz
a co myślicie o tej? ma bardzo dobre opinie na ceneo i allegro


@roninq6: ten riwal też mi się przewinął już gdzieś kilka razy. Być może jest coś na rzeczy, że niby dobry.

Z budżetowych polecanych marek chodzi jeszcze "world".

Na pewno to lepszy wybór niż całkowicie chiński noname. Przejrzyj jeszcze forum znawców tematu https://pilarz.org/viewforum.php?f=14
  • Odpowiedz
  • 0
@bgjm: Na chwilę obecną najbardziej zastanawiam się właśnie nad tą kosiarką Riwall a Stiga 553 S. Jakieś za i przeciw?

World patrząc na filmiki to sporo podrożał. Miałem kupować coś w granicach 1400 zł, ale widzę, że nawet nie ma niczego sensownego do wyboru, co będzie tańsze niż ww. Riwall lub Stiga.
  • Odpowiedz
@roninq6: weź Stige Najlepszy wybór. Jest lekka i wytrzymała. Ja mam już drugą przez 10 lat. 3000m2 i mama 150cm wzrostu spokojnie daje radę tym kosić. Inni producenci to jakieś nieporozumienie w tej cenie. Ciężkie gówno a napęd ciężko jeździ nawet po kostce
  • Odpowiedz
@roninq6: 30 arów to koszę 2.5h-3h z koszem na trawę. Masakra, szkoda weekendów. Jeżeli masz taka działkę to kupuj traktorek. Ja to zrobię w przyszłym roku.
  • Odpowiedz