Wpis z mikrobloga

Ja to nw dlaczego dziewczyny chwalą sie, ze miały 10 partnerów albo więcej lub mniej, żałosne to jest i powinno odstraszać normalnego mężczyznę ale jak widać niektórzy są podnieceni ze Julcia skakała na 10 #!$%@? i każdy stosunek z nią będzie porównywany przez nią do poprzednich doznań. Ten mnie mocniej rżnął, ten lepiej rączka podniecał, ten mi lepiej lizał pieroga

#przegryw #blackpill #redpill #bluepill #kobieta #stosunkidamskomeskie #relacjemiedzyludzkie #relacje #dziewczyna #zwiazek #sex

odstrasza cie to?

  • nie 34.1% (31)
  • tak 65.9% (60)

Oddanych głosów: 91

  • 13
działa inaczej, kobiety boja się prawiczków sa do nich niechętne i wola mężczyznę który będzie potrafił je zadowolić a to wiąże się mocno z doświadczeniem łóżkowym


@Infiniti46: To jakieś badania czy tak na chłopski rozum to przedstawiasz?
@Infiniti46: No dobrze, ale jak nie jesteś zainteresowany ruchaniem to do takiej nie podbijasz.

Oczywisćie wiadomo, że musisz udawać, że zależy ci na czymś więcej, no ale umowy nie podpisujesz, więc niezaleznie od wszystkiego zawsze trzeba trzymać się tej prostej zasady:
Dziewica = biorę slub, nie dziwica = do ruchania.
@Infiniti46: bardziej chodzi o to że kobiety chcą tego, czego chcą inne kobiety. szeroko rozumiane "doświadczenie" u faceta jest poniekąd dowodem na to, że jest wartościowym materiałem na partnera. każda kobieta jeśli powiesz jej że np nigdy nie byłeś w związku uzna to jako tzw "red flag", nawet jeśli teoretycznie się jej podobałeś. gadzi mózg i tyle.
@aHmuX chcesz badań na to że 2+2=4?