Wpis z mikrobloga

Nie wiem o co Wam chodzi z tym #blackpill, moje koleżanki z pracy i ogólnie kobiety które zaznajomiłem jak się wypowiadały o afrykanach to zazwyczaj w pogardliwym kontekście coś w stylu "fuuu, ale murzyn". Kobiety w przedziale wiekowym 18-30 lat. Zazwyczaj cieplej wypowiadają się o latynosach i mężczyznach z półwyspu Apenińskiego.
Teraz dużo tych murzynów #!$%@?ło ogólnie, w miejscowości którą zamieszkuję widzę ich już częściej niż Ukraińców i jakoś nie widzę aby mieli "branie".
#polska #logikarozowychpaskow #afryka #uchodzcy
  • 3
@mirekzwirek8: Blackpill to zestaw poglądów na temat relacji damsko-męskich popartych badaniami:

https://wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy

Kolor czarny w nazwie pigułki pochodzi od brutalności i niekiedy depresyjności tych przekonań, a nie od koloru skóry Murzynów. To że, kobiety lecą w jakimś ponadnormatywnym stopniu na czarnoskórych to tylko wykopowy żart/trolling, który już od dłuższego czasu przestał być śmieszny. W ogóle to co większość użytkowników pisze na tym tagu nie ma nic wspólnego z prawdziwym blackpillem i