Wpis z mikrobloga

Ktoś ma doświadczeniem z braniem insuliny na redukcji z rana na pusty żołądek i robieniem. Bo według biologi to insulina zmniejsza lipolize bo zmniejsza ilość HST. Co by znaczyło ze podanie insy osłabia palenie tłuszczu w takim wypadku. Ktoś wie jaki mechanizm za tym idzie

#sterydy #mikrokoksy
  • 16
@Kasahara: rozumiem protokół ale chodzi mi jaki ma to sens z punktu biologicznego. Bo insulina blokuje proces lipolizy poprzez zwiększanie HST. Bo idąc ta logika to waląc inse spowalnia się ten proces
@Kasahara: No dobra ale kurla będąc jakimś tam amatorem i brać insulinę to jest chyba coś nie tak . Ciebie mogę zrozumiec bo tak zarabiasz na życie ale brać insulinę tak to trochę średni pomysł raczej xd
@Magq: możesz mieć taka opinie ale sama twoja wiadomość świadczy ze masz zerowe pojęcie o tym jak działa insulina czym jest i do czego służy. Wiec myśle ze nie ma sensu wchodzić w dalsza dyskusje.
@Magq: akurat to bezpieczniejszy środek HGH/Insulina niż dodanie np. Nandrolonu long term. Zawsze warto patrzeć na to, żeby ludzie wybierali mniejsze zło. Ludzie robią różne dziwne rzeczy, nie koniecznie zdrowe. Niektórzy jedzą słodycze bez umiaru, inni palą zioło czy piją alkohol. Nie każdy jest w stanie żyć "zen" (a wręcz miejszość), tak działa świat. Ja wbilem po 5-6 latach na doping treningów, gdyby nie COVID to bym wbił po 7-8 albo
@RedPULL: Nie jestem cukrzykiem wiec nie wstrzykuje jej sobie i nie wiem jak dokładnie działa ale tez wiem ze zdrowi ludzie raczej nie powinni sobie jej wstrzykiwać xd Po prostu jestem ciekawy czemu zwykli ludzie sięgają aż po takie środki
@Magq: ale co dla ciebie znaczy „aż” jaka jest skala ze coś jest przegięciem. Sportowcy sięgają po insulinę bo jest najbardziej anaboliczna substancja. I wbrew pozora nie jest zabójcza.

Bardziej zabójcze jest picie alkoholu co tydzień niż branie insuliny.
@Magq: taka rada na przyszłość- jak nie masz pojęcia o danym temacie, to wpierw się doinformuj lub poproś kogoś o wytłumaczenie, a nie kształtuj opinię posiadając zerową wiedzę.
@RedPULL: A ok. Po prostu w mojej głowie insulina czy hormon wzrostu była zarezerwowana juz naprawde dla jakichś mega koksow którzy po prostu tego potrzebowali żeby wejść na jeszcze wyższy poziom
@Magq: „mojej” i masz odpowiedz. Każdy robi z swoim życiem co chce i będzie tych wyborów ponosił konsekwencje nie ma co umoralnić nikogo szczególnie na wykopie tym bardziej na tych # gdzie właśnie ludzie doradzają jak zrobić to wszystko „zdrowiej”