Wpis z mikrobloga

prawacki terrorysta zamordował niewinną kobietę bez żadnego powodu, prawactwo z #4konserwy ru #konfederacja ru się z tego cieszy i to popiera

taki jest efekt szczucia chorą nienawistna propagandą przez prawackie media, polityków i zwykłych prawakoidów, wywieszenie flagi jest dla nich usprawiedliwieniem morderstwa
ten sam mental co u kacapskiego, czy islamskiego prawactwa

kolejny dowód że KAŻDA prawica jest tym samym totalitarnym skrajnie antyludzkim złem które powinno być całkowicie zniszczone

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #usa
afc85 - prawacki terrorysta zamordował niewinną kobietę bez żadnego powodu, prawactwo...

źródło: obraz_2023-08-23_080624142

Pobierz
  • 54
  • 96
@Chris_Karczynski:

@afc85: a jak polka poszło do hindusa co ja udusił


dobrze że o tym przypominasz, bo oprócz usprawiedliwiania morderców, jest jeszcze zawalanie winę na ofiary, niewinna dziewczyna został brutalnie zgwałcona, torturowana i zamordowana i jaki hejt, kłamstwa i oszczerstwa się na nią za to wylał, dużo większy niż na sprawcę
i za co ta cała nienawiść? bo padła ofiarą zbrodni? wtf?

dalej nie rozumiesz jakim złem jest ideologią którą
  • 11
@Pantokrator:

Ale tacy prawdziwi libertarianie


nie wiem colego, coś takiego istnieje w realnym swiecie? bo jedyna prawica z jaką się spotkałem to nacjonalistyczni albo religijni zamordyści

a nie pajace nieznające znaczenia tego słowa i próbujące w to wszystko wcisnąć katozamordyzm?


właśnie tacy, albo jak ten ostatni wynalazek z argentyny
afc85 - @Pantokrator: 
 Ale tacy prawdziwi libertarianie

nie wiem colego, coś takieg...

źródło: obraz_2023-08-23_093011588

Pobierz
@afc85: Sam np. według prawaków jestem komuchem i lewusem, według lewaków jestem prawakiem i kapitalistyczną świnią, szukam dla siebie miejsca na świecie. ;)
Libertarianinem nie jestem (ale bliskie mi są ich poglądy), to było bardziej pytanie kontrolne.
@afc85: A powiedz mi czym Ty się różnisz od tego prawaka ze znaleziska który zamordował za flagę? Nawołujesz do mordu całej grupy ludzi na podstawie wyczynów jednostki, co oznacza że jesteś jeszcze gorszy od tego "prawaka". A z drugiej strony, czy uważasz, że należy wymordować całą lewicę, bo trafił się gdzieś lewicowy pedofil który zamordował i zgwałcił dziecko? Hipokryzja.

Przeprany mózg to masz Ty, tak samo jak koleś który zamordował za