Wpis z mikrobloga

BMW odpada z automatu


@Stabilizator: BMW do 50k to serio e39 wiec ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

to moze od poczatku, jakiego rozmiaru samochod potrzebujesz? Bedziesz nim jezdzil na narty do francji czy raczej po zakupy max 5km? Czy ogolnie jezdzenie nie jest najwazniejsze i chcesz prestizu / ma wygladac
  • Odpowiedz
@Stabilizator: ale czemu niemieckie a w szczególności bmw odpada? kupiłam z chłopem na spółę bmw e92 330d i mega autko w tym przedziale, silnik m57 jest rewelacyjny. może i już trochę stare ale starsze auta jeszcze przeżyją nowsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale wiadomo, to już zależy od preferencji, tutaj akurat z tyłu ciasno więc nie jest to rodzinny samochód, tak samo jak bez sensu brać
  • Odpowiedz
  • 0
@Krazyna: Nie obraź sie ale dla mnie bmw czy audi to jest synonim wieśniactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze w klekocie to w ogóle a po za tym jest ich zatrzęsienie co drugi łebek ma beemke albo ałdi , każdy tylko beemwu albo ałdi do porzygu a to nudne auta jak nie wiem( ͡° ͜ʖ ͡°) będe polował na infiniti M37 ewentualnie
  • Odpowiedz
@Stabilizator: nudne, nie nudne, to praktycznie niezawodne (chociaż nie wszystkie, wiadomo), a klekot daje mega spalanie rzędu 5-6l/100 a nawet szło zejść poniżej 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) smutek trochę, że tak stereotypowo jest to postrzegane ale rozumiem. Całe szczęście może megane rs teraz wyprzedzi, jeśli chodzi o wieśniakowatość…
  • Odpowiedz