Wpis z mikrobloga

Przyszło mi do głowy nietypowe pytanie i jestem naprawdę ciekaw wyniku poniższej ankiety. Proszę o poważne odpowiedzi i zapraszam do dyskusji w komentarzach. #famemma #polityka

Na kogo zagłosujesz podczas najbliższych wyborów?

  • Konfederacja 28.9% (325)
  • PiS 6.2% (70)
  • KO 40.4% (454)
  • Trzecia droga 6.1% (68)
  • Lewica 4.2% (47)
  • Nie idę na wybory - nie jestem pełnoletni 1.7% (19)
  • Nie idę na wybory - jestem pełnoletni 12.5% (140)

Oddanych głosów: 1123

  • 65
@Olo92: Po kowidzie straciłem ostatnia wiarę w ludzi. Od 89r. Rządzą te same mordy, przechodzą sobie z partii do partii, zmieniają poglądy zależnie od pozycji w sejmie (politycy) także nie widzę sensu głosowania bo moim zdaniem #!$%@? to da. Nawet jak dopuszcza kogoś nowego do stolka to i tak jest zastraszany i urobiony by działac na szkodę społeczeństwa. Razem #!$%@? wódkę piją, pławią się w luksusie oderwani od rzeczywistości i w
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@timeofthe ludzie pamiętają po prostu co się działo za Tuska, jaka była bieda, nie było pracy, trzeba było kombinować aby starczyło do końca miesiąca, śmieciowe umowy. Dołączyć do tego jeszce co teraz robi PiS to Konfederacja to jedyną alternatywa dla tych dwóch. Pomimo że pod aspektami moralnymi rodem ze średniowiecza odklejonego Mentzena i tak dam im szansę i oddam swój głos choćby miało się tylko poprawić pod względem ekonomicznym