Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam,
Problem nietypowy ale mam nadzieję że #programista15k będzie wiedział. Chcę urozmaicić sobie tworzenie moich prezentacji, pomyślałem że wykorzystam do tego HTML/CSS/JS. Chodzi o tworzenie wizualizacji danych, płynnych przejść pomiędzy slajdami itd. Chciałbym też importować moje zestawienia z excela. Ktoś powie po co? Bo mam taką chęć. Potrzebuję tylko porady odnośnie tego czy są gdzieś na ten temat materiały mówiące o sposobie tworzenia prezentacji/wizualizacji, a także czy są biblioteki które wspomagają pracę?

#programista #programista15k #pracait



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jest pełno programów do tworzenia prezentacji i raczej czegoś takiego szukaj, bo osiągnięcie tego samego za pomocą HTML/CSS/JS to mnóstwo nauki i czasu a i tak nie osiągniesz tego poziomu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: napisz czego dokładnie oczekujesz tzn. jak ma działać ten import z excela, jak ma działać wizualizacja. Na pewno nie klep w HTML/CSS/JS, bo do tego jest mnóstwo narzędzi i szkoda czasu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Chciałbym móc eksportować pewne tabele do prezentacji z możliwością tego by aktualizując dane w excelu automatycznie dane w aktualizowały w tle. Nie wiem czy jest to jasne. Ewentualnie dane jak wykresy były powiązane z arkuszami, tak żeby zmieniając dane w nim, prezentacja automatycznie je również zmieniała.

  • Odpowiedz