Wpis z mikrobloga

#iqos #epapierosy #glo #pulze #lilsolid
Który podgrzewacz tytoniu ma teraz najmocniejsze wkłady? Palę teraz Glo od kilku lat ale wkładami po zmianie tytoniu nie idzie się napalić i czasami leci po półtora paczki dziennie. Jak wygląda z mocą iqosa / lil solid / pulze? Jest to mocniejsze niz Glo? Dodam że im mocniej miętowe tym lepiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 4
  • Odpowiedz
@Mkzzvy: Jak kupisz sobie iqosa/pulze/to gówno do fitów, to chyba wszystkie te ID, Heetsy i fity wchodzą Więc możesz się pobawić ale dla mie wszystkie są słabsze od zwykłych szlugów.
  • Odpowiedz
@Mkzzvy: Iqos ma spoko wkłady tytoniowe, nie walą tak kukurydzą jak w Glo i fajnie kopią w płuco, najlepsza alternatywa dla normalnych szlugów. Ale uwaga! Iqos jara się mega krótko, kilka buchów i po wkładzie :/
  • Odpowiedz
@Techn9cian: Siema , Jarałem HEETS, FIIT , i od dziś testuje PUZE. Powiem Ci że po zapoznaniu z PUZE jestem pod wrażeniem kopa, mocniejsze jak FIT a i palą sie dłużej, HEETS odrzuciłem ze względu na cenę. Kupiłem PUZE z kodem rabatowym za 29 zł i dostałem 3 losowe smaki za free. POLAR GREEN .. mega mięta (tez lubię mocną miętę jak Ty) , SUMEER RED ,trochę jak by arbuzowe ,
  • Odpowiedz