Wpis z mikrobloga

Chcecie mieć darmowy premium ChatGPT i nawet bez dostępu do internetu?
Żaden problem! (Polecam mocną kartę graficzną)

oLlama

W sumie spoko jest, na razie działa tylko na macOS i strasznie mi grzeje macbooka ale działa.
Ale uważajcie, model 7b waży około 4GB i jest dość głupi, jak można zaobserwować na moim screenshot, ale 70b waży już już 39GB i jest dużo mądrzejszy, ale wygenerowanie jednego zdania na naszym zwykłym macbooku może potrwać z 10 minut.

#apple #mac #macbook #macos #ai #ciekawostki #meta #facebook #llama2 #chatgpt
aptitude - Chcecie mieć darmowy premium ChatGPT i nawet bez dostępu do internetu?
Żad...

źródło: Screenshot 2023-09-11 at 18.35.54

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@aptitude: o fajnie, też protestuje. Narazie pobrałem ten pierwszy domyślny i na pytanie o dzisiejszą datę po polsku odpowiada że "dnia dwudziestego drugiego lutego", dobrze to nie wróży ????
Zobaczymy jak będzie generować kod jak się tylko skończy pobierać model.
  • Odpowiedz
  • 0
@maryce: Musisz pamiętać, że te modele zostały wytrenowane na danym dniu, ale pokaż mi kilka screenshotów z modelu codellama i napisz jaki model pobrałeś i jak szybko Ci generuje np, kod do React.

Bo ciekawy jestem jak Ci odpowie :3

U mnie 7b nawet jak chce aby coś powiedział coś po polsku, to zawsze uczy mnie polskiego o_O

Jaki model pobierasz?
  • Odpowiedz
  • 0
@maryce: WOW, z jakiego masz roku macbooka?

U mnie nie patrowi wygenerować"K u . r w .w a MAĆ! POWIEDŹ COŚ PO POLSKU! JA POLAK, TY POLAK, Powiedź, że mnie kochasz po polsku!"

Spróbuj u siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@maryce: Ale jak widać wszystko do form jako submit dodaje, tak samo jak github copilot, ja wole jednak onClick i funkcje. Dwie formy są poprawne, ale z form musisz pobierać dane z form, a z input tylko event.

Nawet jak mam kilkanaście inputów wole po ID jechać niż korzystać z form, ale każdy może inaczej programować.
  • Odpowiedz
  • 0
@maryce: Lol, dosłownie to samo Ci odpowiada co mi o_O
a możesz pobrać jak możesz model "70b-text", bo pobrałeś 7b jak widzę i co ciekawe, odpowiada tak samo jak u mnie.
  • Odpowiedz