Wpis z mikrobloga

#kikiswiat ludzie wy jesteście udani, ciśniecie bekę z faceta bo pokazuje i to co mu wyjdzie i to co mu nie wyjdzie… jestem ciekawy jacy to z was są fachowcy od wszystkiego i ciekawe gdzie zabraliście swoje rodziny przez całe życie, Wladyslawowo? Typowe polaczki cebulaczki
  • 11
  • Odpowiedz
@polski_jacob: Pomijając to czy ktoś jest zaradny czy nie, tu jest inny problem. Pchając się całą rodziną za granicę, już przy takiej awarii jak ta pierwsza mnie zapaliłaby się czerwona lampka: nie ufaj samochodowi który odstawia takie cyrki, nie przy takiej masie/długości zestawu, odległości od domu i z rodziną na pokładzie. Natychmiastowa ewakuacja do domu, porządny przegląd i naprawa. Tymczasem tutaj widzimy bezwzględne parcie by jechać przed siebie, bo "nie chcemy
  • Odpowiedz
@polski_jacob: Ale tu jest problem, że Kamil jest dorosły i ma dzieci, a zachowuje się tak często beztrosko i tak czesto działa bezmyślnie, że nie można tego zrzucić, że to specjalnie. Wydaje często pieniędze na rzeczy zbędne, a kiedy nie powinno sie oszczędzać,
to skąpi, jak naprawa samochodu .
Samochód psuł mu się od dawna , ale zamiast wziąść, oddać go do serwisu, to wciąż dolewał olej i liczył , że
  • Odpowiedz
@MistrzCietejRiposty: Jak panowie przyjechali już lawetami i jedna zjeżdżała z drugiej to nie wiele brakowało by syn został rozjechany, widac to na firmie. Gosc juz przygotowany do zjazdu a pod sam tyl dziecko podbiega bo oczywiscie dzieci robia co chca jak zawsze.

Przy okazji jaki byl sens targać 300km dwie lawety skoro przyczepe trzeba bylo odholowac 9km?
  • Odpowiedz
@polski_jacob ja np. odłączając wentylator w łazience chciałem zaślepić kable wtyczkami wago. Dzieciaki mnie zagadaly i wszystkie trzy kable wpiąłem do jednej xD
Ale jebnęło wtedy.
  • Odpowiedz