Wpis z mikrobloga

Niedawno pytalam tutaj o specjaliste od remontu żaląc się na trojmiejskie ceny. Zgłosiło się kilku uprzejmych Mireczków, a z jednym z nich dogadałam szczegóły i rozpoczęłam wspolprace @Wykop24h

Tak oto stałam się posiadaczem absolutnie pięknie wyremontowanego mieszkanka, gdzie widać, że prace zostały wykonane z ogromną dokładnością, a Mirek słuchał mnie cierpliwie i w pełni spełnił oczekiwania kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z takich technicznych rzeczy co zostało wykonane: naprawa ścian i sufitów (a bylo co naprawiac, serio), odmalowanie mieszkania kilkukrotne, powieszenie karnisza, powieszenie lampy, wymiana baterii natynkowej w lazience, demontaz i montaz piekarnika, polozenie plytki kafelkowej nad zlew, polozenie listw przypodlogowych w brakujacych miejscach i naprawa tych #!$%@?.

Chciałam tez zeby Mirek wymienil wszystie wlaczniki i gniazdka elektryczne, bo wydawalo mi sie ze sa zniszczone, to je wymontowal i umył, bo okazalo sie ze byly po prostu brudne xD (zaoszczedzajac mi pieniedzy tym samym)

To wszystko Mirek wycenił na 6k co uważam, za super tanio, po drodze doszły jeszcze dodatkowe fanaberie (wymiana kolanka, lampy, pomalowanie balkonu, naprawienie drzwi od lodówki) co też zostało wycenione jak za pół darmo. Odbierając mieszkanie, więc Mirek dostał napiwek (i nie był to francuz w gumie, a pieniędze xD)

Mieszkanie oddałam w opiekę we wtorek ok 15, a odebrałam w niedziele 12.30. A tu niektorzy na wykopie stwierdzali, ze to robota dla 3 osob przez 2 tygodnie. Wiec albo @Wykop24h jest cudotwórca albo niektórzy na wykopie sa lekko odklejeni. Myślę, ze po trochu oba, zwłaszcza to pierwsze. Tym bardziej, ze ogladalismy razem mecz Polska - Wyspy Owcze, to widzialam ze Miras pije kawę, chryste kawe na meczu, jak to widzisz to od razu wiesz, ze czlowiek do pracy rano siądzie (albo i jeszcze w nocy).

Ponizej zdjecia przed, w trakcie i po. Zdjecia "po" jeszcze przed sprzataniem i doposażeniem mieszkania, pokazują realna zmiane i pracę jaka została wykonana.

Poza tym jeszcze dodam, ze ja ze swojej strony nie musialam zalatwiac nic, a jedynie dac klucze i bajlando, bo wszystkie rzeczy jak farby, folie ochronne itp. baterie, lampy, Mireczek kupowal samodzielnie i jezdzil do sklepu, no cudo współpraca. Serio ja każdemu życzę takiego remontu jaki ja miałam, bezproblemowo, szybko, profesjonalnie i w miłej atmosferze.

#remontujzwykopem #budujzwykopem #remont #stepujacybudowlaniec
#gdansk #remont
przegralamzycie - Niedawno pytalam tutaj o specjaliste od remontu żaląc się na trojmi...

źródło: PhotoCollage_20230912_105241071

Pobierz
  • 90
@Mortimer_Gothic: przed bylo przede wszystkim zniszczone, ale tak ja tez kochalam te kolorki. Mieszkanie idzie jednak pod wynajem, wiec zaplanowalam je wg obecnych trendow i jeszcze nie ma wielu rzeczy na tych zdjeciach, ktore zaplanowalam by doposazyc. Jakbym dla siebie robila to na pewno bylby RÓŻ na scianie, ale bardziej pastelowy i zielony xD serio
Mieszkanie idzie jednak pod wynajem


@przegralamzycie: Przeciez mieszkania remontuje sie po wynajmie a nie przed. Widziales kiedys mieszkanie na wynajem po remoncie?

niektorzy to nawet przed wynajmem wymieniaja piekarnik i kuchenke na jakies starocie po babci.
przy okazji chce wiecej pieniedzy, bo wlasnie przez to ze na rynku, a w gdansku to juz w ogole, jest pelno obrzyganych, obleśnych mieszkan za horrendalne kwoty moje bedzie swiezutkie i ladniutkie za horrenadlną kwotę


@przegralamzycie: no i co, zrobisz casting na najemce ktory wyglada na najbardziej zadbanego, czy licytacje kto da wiecej?