Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W poprzednim roku do mojego zespołu dołączyły 2 różowe paski. Obecnie obie są w ciąży i siedzą na L4, przy czym pierwsza poszła na zwolnienie w drugim miesiącu, a druga w trzecim xD W związku z tym, że brakuje nam ludzi w zespole, doprosiliśmy się w końcu o dwie nowe osoby na zastępstwo. Prowadzimy obecnie rekrutację i jako osoba, która ma w sumie decydujący głos w kwestiach kwalifikacji technicznych, to prędzej sam się zwolnię, niż pozwolę, żeby jakakolwiek kobieta została zatrudniona na wolne stanowiska.
#gorzkiezale #pracbaza #pracait #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 108
a co mnie demografia interesuje?


@mirko_anonim: A powinna. komu będziesz sprzedawać usługi i produkty, które wytwarzasz?

bo po co ma pracowac do 9 miesiaca jak ma 100% platne?


@Jechanka: Jeśli czuje się na siłach i zwolnienie nie jest lewe czy wymuszone - to powinna pracować, bo inaczej żyje z moich podatków, a tego nie chcę.

ale cała reszta od lat ucieka na L4 bo to dla nich najlepsze


@mirko_anonim:
@mirko_anonim cholera jestem w podobnej sytuacji. Roboty mnóstwo, zatrudniona została nowa dziewczyna. Po miesiącu okazuje się, że jest w ciąży, lecz deklaruje pracować, aż do narodzin dziecka. Mijają 2 tygodnie, cyk L4 i już jej nie widziałem. Bądź poważnym pracodawcą, prowadzącym poważny biznes, mającym zobowiązujące kontrakty i zatrudniaj kobiety... nic nie mam do kobiet, ale kurde jak się słyszy o takich sytuacjach to strach jak cholera
@paww: nie wiem jak u ciebie z czytaniem, ale u mnie pracuje sie tylko na UoP, a mowa byla o umowie na czas nieokreslony. U mnie w firmie junior dostaje umowe na (w zaleznosci od linii biznesowej) 6-12 miesiecy. Po tym, jesli zostaje przedluzona (albo jesli awansuje przed uplywem tej pierwszej), to juz na czas nieokreslony i na tym jej zalezalo xD.
@mirko_anonim: w USA przeżyłem szok. Szukali w firmie jakiejś babki, a się okazało, że dzisiaj jej nie ma, bo rodzi xD. Babka do ostatniego dnia ciąży siedziała w biurze i za 2 czy 3 tygodnie wróciła do roboty, a u nas trzeba leżeć jeszcze przed zapłodnieniem xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.