Wpis z mikrobloga

W najbliższej przyszłości chciałbym zainwestować w Xboxa series S, jednak mam obawy, że ze względu na gorszą specyfikację od X producenci gier a nawet sam Microsoft przestanie go wspierać na długo przed ukończeniem obecnej generacji, co prawda mógłbym kupić używkę X ale i tak mam już ps5 więc niepotrzebna mi druga "droższa konsola" a też nie mam tv z którego możnaby było wycisnąć nie wiadomo jakie fajerwerki graficzne, jak myślicie Series S może być przestać wspierany w przyszłości?
#pytanie #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #gry #xbox #xboxseries
  • 12
@Falcon17 ogólnie miałem te same obawy co Ty, ale potem doszedłem do wniosku, że wiesz jaki to byłby strzał wizerunkowy jakby ms stwierdziłoby, że wywalone w series s? U mnie tez mocno zawazyl fakt, że mam monitor 1080p 75Hz wiec i tak bym nie wykorzystał ogromnej części potencjału series x. Po prawie tygodniu użytkowania jestem podjarany konsolą, śmiga.
@Falcon17: nie mam pojęcia o Xboxach, ale chciałem się dowalić się do Twojego użycia słowa "zainwestować". Inwestycja to jest przeznaczenie środków finansowych w celu ich pomnożenia. Więc jeśli planujesz zarobić na kupnie Xboxa to można to nazwać inwestycją. A jeśli będziesz na nim po prostu grał, dla zaspokojenia potrzeb rozrywkowych, to jest to zakup konsumpcyjny. Zamierzasz więc kupić Xboxa, nie zainwestować w niego.

Wiem, że "tak się mówi".
  • 0
@true-true dziękuję za zwrócenie uwagi, jednak mimo to dalej chcę zainwestować swoje fundusze w celu zakupienia Xboksa aby dzięki niemu poświęcać swój prywatny czas na rozrywkę, dzięki czemu zaspokoje swoje chormony szczęścia
@Falcon17 i kto to kupi? ( ͡º ͜ʖ͡º) na Allegrach i Olxach jest ich od zatrzęsienia, ceny lecą na pysk. W Cexie (sieciówka skup / sprzedaż gier, konsol sprzętu) to płacą za Series S mniej niż za Xbox One S xD
@Falcon17 kupiłem XSS tylko dlatego, że po wszystkich "kombinacjach" (sprzedaż starej konsoli, jakiś zwrot z banku bla bla) początkowo wyszło mnie jakieś 700 zł obecnie to jest ok 300 zł. Ale po roku nadal boli mnie, że większość gier nie działa w 60fps albo wygląda jak totalna sraka, no jak masz TV 50' to nie kupuj tego gówna, serio
  • 0
@zielony_goblin mam 43, ale myślę w ciągu roku zmienić na większy, series S myślałem kupić głównie dla gier typu fable, Stalker i ogólnie dla gier typowo które będą miały wyłączność dla klocka, no ale skoro tak stawiasz sprawę będę musiał przemyśleć czy nie dołożyć do używki series x