Wpis z mikrobloga

Cześć!
Mam klawiaturę #razer Blackwidow. Popsuł mi się w niej jeden guzik, ale tylko nasadka na guzik z kursorem, po prostu wypada-złamało się tam. Zamieniłem sobie ze scr lk, ale chciałbym sobie taki guzik kupić, albo kilka, powiedzmy trzy, ale nie kupować całego zestawu guzików. czego mam szukać, albo co mam wpisać w google, aby pasowało do mojej klawiatury? a może są jakieś wypasione guziki, customowe, żeby moje dzieciaki mi pozazdrościły guzika? #komputery #kiciochpyta #gaming #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
a może są jakieś wypasione guziki, customowe, żeby moje dzieciaki mi pozazdrościły guzika?


@kubaklodz: Bez obrazy ale customizować Blackwidow to jak dziwce perły kupować xD
  • Odpowiedz
słabe


@kubaklodz: No ale taka prawda. Sam się zastanawiałem nad tym czy jest sens szukać zastępczych klawiszy do mojego Corsaira K70 jak już się doszczętnie połamią czy lepiej jest kupić nową klawiaturę jak np. Keychron V6, i ostatecznie wychodzi na to że lepiej jest wybulić na nową klawiaturę z nowoczesnymi standardami mechaników niż ratować trupa.

Także tak, zgadzam się że inwestowanie w jakieś super ciekawe klawisze do klawiatury pokroju Razera czy
  • Odpowiedz
słabe


@kubaklodz: Prawda boli. Ale ok powiem ci ładniej: Blackwidow to klawiatura mem w którą nie warto inwestować. Albo używasz kompletu z pudełka, albo kupujesz jakąkolwiek inną. "guziki" zapasowe dostaniesz na Allegro.
  • Odpowiedz