Wpis z mikrobloga

Ania jest niesamowicie odklejoną karyną. Jeszcze do niedawna myślałem, że jest w miarę ok, poza małymi występkami. Ale laska ma nasrane. Wyobraźcie sobie, że Chad Cristiano Ronaldo pozwala na to Georginie i ona jeździ i kręci dupą przy innych samcach w tańcu. On nawet nie musi jej tego mówić, bo gość ma twarde zasady i jest mentalnym wygrywem, a jego laska ma klasę. To samo Chad Messi. Czy jego Antonella #!$%@? taki szajs? Kręci dupą przy innych samcach w Miami? Nie #!$%@?. Bo docenia to co ma dzięki niemu i trzyma fason, bo to się temu synkowi zwyczajnie należy. Natomiast Anka z piździszewa dolnego kompletnie tego nie rozumie. Ona jest w stanie mediom wmawiać, że ona sama osiągnęła to wszystko co ma. Albo powtarza jakieś slogany, że nie ustawia grafiku pod męża, bywa, że są w rozjazdach. Jakby... co? Kobieto, ty bez Robercika jesteś NIKIM. Trenerką karate w jakimś klubie w Ciechocinku. Przeraża mnie odklejenie takich karyn. Tu niestety wychodzi słaby charakter Roberta, który widać też w kadrze jako kapitan. On po prostu chce mieć święty spokój i nie chce niepotrzebnych dram - w życiu prywatnym i w kadrze. Niestety kończy się to w dwóch przypadkach źle, bo zasady muszą być i trzeba je egzekwować.

#lewandowska #redpill #zwiazki #p0lka #lewandowski #afera
Reiden - Ania jest niesamowicie odklejoną karyną. Jeszcze do niedawna myślałem, że je...

źródło: xdddd

Pobierz
  • 116
Anka była mistrzynią karate i ciągle sama zarabia gruby hajs georginka musi włożyć mordę w kubeł bo jest utrzymanka i bez kasy Ronaldo by była znowu nikim , Anka bez Lewandowskiego nadal by dużo zarabiała nie widzisz różnicy ?

W tej chwili to się osmieszasz bo stawiasz pijawke i kurtyzanę na piedestał , Georgina nie jest w stanie nic zarobić przez co JEST ZALEZNA

Znajdź sobie laske na utrzymanie to też nie
  • 50
Anka bez Lewandowskiego nadal by dużo zarabiała nie widzisz różnicy ?


@Linnior88: Anka bez Lewandowskiego uczyła by WF-u w Piździszewie dolnym. Bez niego jest nikim i nawet nie wiedziałabyś o jej istnieniu. Chyba, że chcesz mi wmówić, że dzięki Karate - odmianie sportu, że żeby pojechać na zawody do Finlandii, sama musisz sobie uzbierać 5 patyków, bo państwo tego wyjazdu nie refunduje - Anka byłaby milionerką XD

Co do reszty Twoich
@Kernydz Przeszło, ale to nie o to chodzi. Tutaj całym problemem jest to, że to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w naszym kraju. Żona najprawdopodobniej najlepszego piłkarza jakiego mieliśmy, autorytetu dla wielu ludzi, człowieka który jest mega znany i popularny, osoby która jest pewną wizytówką naszego kraju. W takich warunkach Lewandowski jak i jego najbliższe otoczenie są nie tylko osobami publicznymi, ale wręcz otoczonymi pewnym "kultem". Takie osoby muszą się pilnować na