Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Słuchajcie, postanowiłem sprawdzić narzekania różowych pasków na rzekomą "niską jakość" mężczyzn na badoo. Na tinder się nie pchałem, bo wiadomo, że tam same fak boje.
Zrobiłem profil średniej różowej i mogłem palcem wybierać kogo brać, a kogo nie.
Ale do sedna. Ta "niska jakość" objawia się jedynie w niebyciu chadem. Jest pełno chłopa, z którymi można spoko popisać. No, ale wiadomo, nie są to chady, ani fakboje. Powyżsi rzeczywiście nie owijają w bawełnę tylko od razu na numerek chcą. Patolę omijałem.

Najgorsze, że z jednym ziomkiem to poszedłbym na piwo, bo spoko jest, mamy podobne zainteresowania, ale widzę, że nieźle się wkręcił. Gdybym wiedział, że nie skrzywdzę jego uczuć wyznając mu prawdę, że jestem chłopem to byłoby spoko. Ale wiem, że tak nie będzie.

A może to czas na przełknięcie gaypill?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także chłopy, nie wierzcie żadnej różowej, jesteście spoko kolesiami, niczego wam nie brakuje prócz mordy chada :/

#tinder #badoo #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim bierzesz pod uwagę, że style komunikacji mężczyzn i kobiet są różne? Nie mam na celu bronienia różowych, ale zauważ, że to, że Tobie udającego kobietę spoko się pisało z innymi niebieskimi, nie znaczy, że tak samo dobrze pisałoby się z nimi prawdziwej różowej ¯_(ツ)_/¯
✨️ Autor wpisu (OP): @xentropia, niunia, ale pomyliłaś "style komunikacji" z "oczekiwaniami".
Nie interesowało mnie, że jakiś kolo nie miał 185cm, 17cm w gaciach, 6 zer na koncie.
A znasz tekst "mokebe nawet nic nie musiał?".

Co nazywasz stylem komunikacji? Uważasz, że pisałem z nimi jak chłop z chłopem?

✨️ Autor wpisu (OP):

Znając życie to ta średnia różowa to pewnie 18 letnia Julka 9/10 XD Daruj sobie.


Różowa, ogarnij się. Doskonale wiesz, że kłamiesz teraz, bo doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak chłopy oceniają baby (krzywa dzwona), a jak baby oceniają chłopów.

Średnia to średnia, typowa. I jak chłop mówi, że średnia to znaczy, że na pewno jest taka, a nie jak baby oceniają 80% chłopów poniżej średniej,
✨️ Autor wpisu (OP):
Dopowiedzenie do poprzedniego komentarza: to nie moja wina, że najpłodniejsze są młode, a ty pewnie przewaliłaś swoje lata, masz teraz 30+ i czepiasz się (jak każda baba), że chłopy oglądają się za młodszymi. Po prostu żałujesz, że znowu nie masz 18 lat i nie jesteś tak płodna jak kiedyś.

W teście baba na zdjęciu, którą wybrałem miała gdzieś w okolicy 23-25 lat.


@mirko_anonim: W większości przypadków, jak różowe i niebiescy narzekają, że nie mogą sobie nikogo znaleźć, to znaczy że problem jest z nimi. Czy to jest przegryw, czy wybredna Juleczka to nie ma znaczenia.