Wpis z mikrobloga

Policja to jakiś nieśmieszny żart w tym kraju. Dzisiaj o 5 rano jakieś 2 lambadziary zaczęły drzeć japę, ciężko było zrozumieć to ich wycie, ale chyba się kłóciły. Po 30 min przyjechała policja i się trochę uspokoiło. Później znowu krzyki to wstaliśmy z żoną zobaczyć co się dzieje. Darły się nadal na siebie i policję, policja wsiadła w radiowóz, jedna laska wskakiwała im na maskę, a oni po prostu, prawie ją rozjeżdżając uciekli w popłochu przed 2 gówniarami. Później jeszcze te lale z 20 min się kłóciły, kopały w płoty od ludzi z parteru i krzyczały, że znajdą konfidenta. Oni nawet wobec słabych mają obsrane gacie
#policja #lodz #bekazpolicji
  • 17
  • Odpowiedz
  • 3
Nie spodziewalem się, że tak koncertowo uciekną(trwało to z 10 sec nawet telefonu bym nie złapał), sam żałuje, że nie nagrałem. Mam tylko jak laska kopie w płot @mirkobiniu @Berkel_88

@podjad3k no tak, bo polska policja to twardziele i na bank tak nie zrobili
moon0re - Nie spodziewalem się, że tak koncertowo uciekną(trwało to z 10 sec nawet te...
  • Odpowiedz
@moon0re: Może córeczki kogoś ważnego, oni unikają jak ognia takich sytuacji bo potem się na nich mszczą, przenoszą gdzieś daleko, obcinają dodatki, cuda. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie usprawiedliwiam jak coś, po prostu to jest taki kraj, że ludzie umoczeni mogą więcej.
  • Odpowiedz
@moon0re: ta,a potem jakby policja je zawinęła to by były krzyki że państwo policyjne, biedne dziewoje pałują, przemoc, śmierć, totalitaryzm. Wykopkom nigdy nie dogodzisz.
  • Odpowiedz
  • 7
@420_3: jak boją się 2 lasek to chyba pomylili się z powołaniem

@Plp_ no tak lepiej pozwalać takim lambadziarom robić co chcą i niszczyć wszystko w około - skarga do wojewódzkiego wleci to chociaż po premii im polecą
  • Odpowiedz
no tak lepiej pozwalać takim lambadziarom robić co chcą i niszczyć wszystko w około - skarga do wojewódzkiego wleci to chociaż po premii im polecą


@moon0re: Podejrzewam że przed wyborami poszedł jakiś przykaz że policja ma unikać takich sytuacji więc unikają bo media odrazu by to wykorzystały i zrobiły z nich marmoladę, a z lambadziar biedne ofiary policyjnego państwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Plp_: na osiedlu jest monitoring, nie mam pojęcia czy złapał moment, ale jest szansa, bo to było pod samą klatką. Inna historia czy ujrzy światło dzienne
  • Odpowiedz
@moon0re: Opie to jest nic. U mnie w klatce typ #!$%@?ł z partyzanta w drzwi matki krzycząc "otwieraj #!$%@? bo cię zabiję" o 2 w nocy. Zadzwoniłem na bagiety czekałem godzinę i nie przyjechali. Typ jeszcze zdążył zdemolować windę i sobie poszedł jak gdyby nigdy nic xD.
  • Odpowiedz