Wpis z mikrobloga

Mam parszywy nastrój, od dwóch miesięcy ciągle wysyłam swoje cv do różnych pracodawców, szukam w całej Polsce, w różnych branżach, laboratoriach, produkcjach czy kontrolach jakości i wiecie ile miałem rozmów o pracę na kilkadziesiąt zgłoszeń? Jedno, ponad miesiąc temu. Bez doświadczenia czy znajomości nikt mnie nie chce przyjąć i łatwo znaleźć kogoś kto by mnie deklasował w rankingu. Pozostaje czekać aż ktoś się zlituje i przyjmie, ale po prostu mnie już denerwuje ta sytuacja

#praca #zalesie #smutnazaba #pracbaza
Kagernak - Mam parszywy nastrój, od dwóch miesięcy ciągle wysyłam swoje cv do różnych...

źródło: W002c

Pobierz
  • 7
@Kagernak może spróbuj celować w firmy z branży, ale stanowiska bez szczególnych wymagań. Przykładowo - mam znajomą dziewczynę po farmacji, bez doświadczenia zatrudniła się w farmaceutycznym korpo w obsłudze klienta (praca niewymagająca studiów ani nic) po pół roku wewnętrznie przeszła na już konkretne stanowisko związane ze studiami. Jak już jesteś "w środku" jest dużo łatwiej
. Bez doświadczenia czy znajomości nikt mnie nie chce przyjąć


@Kagernak: #!$%@?. Jakbyś szukał w "całej Polsce" to z dnia na dzień np. na produkcji masz pracę w kilku miastach ¯\(ツ)/¯