Wpis z mikrobloga

@HIMARS Mateusz Bór się oburzył w programie na żywo że w programie z hasłem 'przechodzimy na ty' widz zwrócił się do niego po nazwisku per Borek no i się oburzył i powiedział że Borek to nie jest nalepka na ubikacje
  • Odpowiedz
I miał rację. Jakby do Ciebie ktoś obcy wołał po naziwsku też mu byś wytłumaczył, że przechodzenie na Ty tak nie działa :)


@dlaczegoniemamtakiejsily: to jest właśnie ten polski kij w polskiej dupie xD zesrać się o takie coś to trzeba być januszem p0lakiem
  • Odpowiedz
@murdoc Ale on nigdy nie miał problemu jak ktoś do niego Mateusz czy Mati na wizji mówił. Słyszałeś tego typa od "Borek"? To w głosie gościa słychać było takie cwaniactwo, że hue hue dodzwonił się i będzie teraz po naziwski gościom, którzy w na wizji występują gadał. Moim zdaniem poszedł Mati z nim krótko i tyle.
  • Odpowiedz
@murdoc głupi jesteś czy co? Zesrac się? Od kiedy jak przechodzisz na TY to wołasz po nazwisku? Mówi się po imieniu, skrócie lub pseudonimie - po nazwisku to do nikogo się nie zwraca przed przedrostka. I to niezależnie od kraju, w żadnym co byłem i spędziłem trochę czasu tak nie ma. W żadnym co mam znajomych i rodzinę też nikt nie woła kogoś po nazwisku. Wyjdź z piwnicy.
  • Odpowiedz
@cpcompany: Borka to ty szanuj. Najlepszy dziennikarz sportowy ever. Nie wiem co tam odwala w tym kanale sportowym. Nie oglądam programów dla dzieci i ułomnych
  • Odpowiedz