Wpis z mikrobloga

@pieknylowca dużo razu już mialem nieprzyjemności na ścieżkach rowerowych, np raz mnie prawie potrącił kierowca, jak jechałem prawidłowo po ścieżce rowerowej, bo gość na pełnej z podworka postanowił sobie wyjechać ¯_(ツ)_/¯ także mireczku, życzyć Ci tylko tego, byś tak dalej miał
ale kiedys ludzie wsiadali na wigry 3 i jechali normalnie przy krawezniku a teraz to masz cala ideologie, metafizyczne przezycie jazdy rowerem


@othe2137: Kiedyś ludzie jeździli bez pasów bezpieczeństwa, poduszek i po alkoholu. Co to #!$%@? za idiotyczny argument xD jestem pedalarzem, kierowcą i pieszym. Ruch pojazdów w Polsce to #!$%@? rajd #!$%@?ów. Idioci na rowerach, którzy pakują się przed maskę i skręcają bez żadnego ostrzeżenia, idioci w samochodach, którzy swoje
@dybligliniaczek: ale ja nie mówię że nie jeżdżą, tylko czy nożna. Oczywiście, że nie można. Więc tym bardziej nie wiem po co takie obrazki tłumaczące łamanie prawa drogowego. Nigdy nie widziałem żeby kierowca wrzucał taki obrazek na obronę swoich czynów, raczej jest to zachowanie #!$%@? i że strony kolarzy i że strony kierowców nie zachowujacych się w ten sposób.
@justkilling: To jest angielski obrazek, tam nie ma obowiązku jazdy drogą rowerową, a ulicą zalecana jest jazda środkiem żeby powstrzymać kierowców przed niebezpiecznym wyprzedzaniem. Tak samo jak nie ma obowiązku przechodzenia przez jezdnię tylko w wyznaczonych miejscach.